7. Żarowskie Gry Bez Prądu

7. Żarowskie Gry Bez Prądu

Fundacja Inicjatywa B zaprasza fanów planszówek na 7. edycję „Żarowskich Gier Bez Prądu”, która odbędzie się 11 lutego 2023 roku w Żarowie! Repertuar wydarzenia jest bardzo ciekawy i przeznaczony dla graczy w różnym wieku. Uczestnicy projektu (dzieci, młodzież i osoby dorosłe; pojedyncze osoby oraz rodzinno-przyjacielskie zespoły) będą mogli zagrać w gry planszowe, karciane, a także manualne, które zdobyły liczne nagrody i wyróżnienia międzynarodowe.

Podczas rodzinnych rozgrywek udostępnionych zostanie również kilkanaście egzemplarzy gry: „Archiwalne Memory o Żarowie”, która oparta jest na znanym systemie pamięciowym.

Poniżej przedstawiamy listę dostępnych w dniu wydarzenia gier wchodzących w skład fundacyjnego Game Roomu:

Przed rozpoczęciem 7. edycji „Żarowskich Gry Bez Prądu”, zapoznaj się z regulaminami gier, które wytłumaczą zasady oraz sprawią, że szybko pokonasz potencjalnych rywali. Jeśli w naszym Game Roomie brakuje planszówek, w które chętnie zagracie – napiszcie na kontakt@inicjatywab.pl. W związku z dużym zainteresowaniem niniejszym wydarzeniem możliwa jest rezerwacja stolika – w tym celu prosimy o kontakt telefoniczny/SMS: 781 041 989.

Spotkanie z planszówkami odbędzie się 11 lutego 2023 roku w godz. 18.30-22.30 w Czarnej Sali J. Marczyńskiego (ul. Dworcowa 2A). Wstęp wolny.

Informacje organizacyjne: Organizator: Fundacja Inicjatywa B. Współpraca: Bar u Marina. Druk materiałów reklamowych: Agencja Reklamowa GEOSPACE.

Share on
Dodaj komentarz