Mydlany Park Festiwal 6

Mydlany Park Festiwal 6

Fundacja Inicjatywa B zapowiada jeden z największych festiwali baniek mydlanych na Dolnym Śląsku, który odbędzie się 2 lipca 2023 roku w Żarowie! Podczas 6. edycji „Mydlanego Parku” można spodziewać się tysięcy baniek mydlanych, warsztatów i animacji dla dzieci, strefy relaksu i stoisk gastronomicznych – a to wszystko w mydlanej atmosferze!

Szczegółowy program wydarzenia zostanie opublikowany wkrótce! Do zobaczenia na „Festiwalu Ulotnego Piękna”!

Poza bańkami mydlanymi, w ramach festiwalu obecna będzie strefa gastronomiczna. W tym obszarze będzie można zjeść, odpocząć i posłuchać muzyki. W związku z powyższym Fundacja Inicjatywa B prowadzi rekrutację food-trucków oraz grup slow-food do obsługi wydarzenia pod kątem gastronomicznym. Aby zgłosić swoje stoisko na wydarzenie należy pobrać Regulamin oraz wysłać kartę zgłoszeniową wg instrukcji znajdujących się w Regulaminie.

Fundacja Inicjatywa B ogłasza nabór na wolontariat! Zostań wolontariuszem wydarzenia: Mydlany Park Festiwal 6, w ramach którego zdobędziesz wiedzę na temat: projektowania festiwalu, budowania programu, kontaktu z mediami, prowadzenia strony internetowej, produkcji płynu oraz obsługi wydarzenia w dniu festiwalu (obsługa stoisk bańkarskich, prowadzenie warsztatów, działalność informacyjna, montaż i demontaż sprzętu technicznego, kontakt z gośćmi festiwalu itp.). Proponujemy pracę w kreatywnym zespole Fundacji Inicjatywy B, stosowne referencje oraz unikalną wiedzę na temat baniek! Aby zgłosić się na wolontariat należy wypełnić formularz zgłoszeniowy, który znajduje się na stronie: https://forms.gle/fJLgFcWSn6zCyV2B8.

Share on
One Reply to “Mydlany Park Festiwal 6”
Dodaj komentarz