Żongluj w Żarowie – Zaułek Kuglarzy. Rekrutacja

Żongluj w Żarowie – Zaułek Kuglarzy. Rekrutacja

Fundacja Inicjatywa B rozpoczyna otwartą rekrutację do klubu warsztatowego pn. „Zaułek Kuglarzy”. Warsztaty cykliczne dedykowane dla osób zainteresowanych (od 12 lat) odbywać się będą we wtorki od marca 2024 r., w godz. 19.00-20.30 w hali sportowej Zespołu Szkół im. Jędrzeja Śniadeckiego w Żarowie, a w okresie letnim w żarowskim parku.

W programie warsztatów znajdzie się nauka żonglerki na poziomie początkującym i zaawansowanym. Do dyspozycji uczestników klubu warsztatowego będzie kilkadziesiąt narzędzi kuglarskich m.in. flowersticków, diabolo czy poi. Po opanowaniu podstawowych tricków skupimy się na tworzeniu choreografii, która zostanie wykorzystana podczas pokazów treningowych, ze światłem, a w przyszłości z prawdziwym ogniem!

Aby zapisać się do klubu warsztatowego Fundacji Inicjatywa B należy pobrać, wypełnić, zeskanować i odesłać na adres: wezmeudzial@inicjatywab.pl zgłoszenie uczestnictwa. Udział w „Zaułku Kuglarzy” jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona. O uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń.

POBIERZ – Deklaracja przystąpienia do klubu warsztatowego

Jeśli zdecydowałaś/zdecydowałeś się wysłać zgłoszenie, wypełnij także ankietę, która pomoże nam lepiej poznać Twoje oczekiwania związane z udziałem w klubie warsztatowym. Ankieta w formie on-line znajduje się na stronie: https://forms.gle/XZeSJD4mnLYVPHndA

Informacje organizacyjne: Organizator: Fundacja Inicjatywa B. Współpraca: Zespół Szkół im. Jędrzeja Śniadeckiego w Żarowie. Zobacz „Regulamin warsztatów”. Więcej informacji o „Zaułku Kuglarzy”: www.inicjatywab.pl/zaulekkuglarzy

Share on
One Reply to “Żongluj w Żarowie – Zaułek Kuglarzy. Rekrutacja”
Dodaj komentarz