Fundacja Inicjatywa B

Narracje główne

Zapoznaj się z główną działalnością Fundacji Inicjatywa B

 

1
Film i animacja

Organizacja spotkań filmowych oraz projekcji materiałów wizualnych oscylujących wokół filmu fabularnego, dokumentalnego, animowanego i innych etiud. Projektowanie oraz produkcja szeroko pojętego obrazu.

3
Sztuki wizualne

Działalność związana z projektowaniem, designem, fotografią oraz grafiką 2 i 3D. Realizacja autorskich projektów związanych z wernisażami, branżą wydawniczą, artystyczną i społeczną.

5
Historia

Działalność związana z promowaniem i pielęgnowaniem lokalnej historii Miasta i Gminy Żarów. Organizacja wydarzeń kulturalnych o tematyce historycznej.

2
Muzyka

Organizacja spotkań muzycznych, koncertów, recitali. Tworzenie własnych aranżacji muzycznych wykorzystywanych w autorskich inicjatywach. Promocja twórczości młodych artystów.

4
Warsztaty

Projektowanie i organizacja praktycznych form warsztatowych, dedykowanych dla dzieci, młodzieży, osób dorosłych i seniorów z różnych dziedzin sztuki. Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę animatorów.

6
Interwencje

Aranżowanie wystaw oraz wernisaży outdoorowych. Promowanie początkujących i zaawansowanych twórców kultury. Organizacja i krytyka wystaw ogólnopolskich, współpraca z kuratorami sztuki i muzeami. Prowadzenie różnych interwencji w przestrzeni miasta.

Obrazowe przedstawienie tematów poruszanych przez Inicjatywę B…

Film i animacja 35%
Historia 25%
Interwencje 15%
Warsztaty 15%
Muzyka 5%
Sztuki wizualne 5%
www.inicjatywab.pl

Działalność Fundacji Inicjatywa B

Nasza organizacja związana jest ściśle z działalnością sceniczną, estradową, warsztatową, wydawniczą oraz społeczną, przez co jej narracja dociera do szerokiego grona odbiorców. Celem wszystkich projektów oraz inicjatyw realizowanych przez Fundację Inicjatywa B jest budowanie świadomości artystycznej poprzez teatr, film, dokument, animację, muzykę, design, grafikę, fotografię oraz działalność wydawniczą – a wszystko to w praktyce i teorii. Poniżej przedstawiamy wybrane przez Nas, główne narracje…