Fundacja Inicjatywa B

Moviesz Plener 3
Moviesz plener 3

Kino pod chmurką

W ramach 3. edycji projektu filmowego „Moviesz Plener” Fundacja Inicjatywa B zaprasza miłośników kina plenerowego na dwa seanse, które odbędą się 3 i 10 lipca 2021 roku w żarowskim Parku Miejskim.

Moviesz plener 3
– Kino pod chmurką ?

W ramach projektu filmowego: Moviesz Plener 3 – Kino pod chmurką zapraszamy na dwie projekcje filmowe w plenerze, w ramach których wyświetlimy dziesięć krótkometrażowych filmów. Każdorazowo po wyświetleniu znakomicie dobranych materiałów filmowych, udostępnionych przez: Etiuda&Anima w ramach programu: „Objazdowa Etiuda&Anima”, zachęcimy uczestników projektu do głosowania na najlepszy film prezentowany w każdym seansie.
Projekcje są dedykowane dla widzów +16 (tutaj należy spodziewać się międzynarodowych, nagradzanych na wielu festiwalach produkcji m.in.: z Polski, Izraela, Austrii, Belgii, Francji, Niemiec, Czech, Rumunii oraz Filipin.)
01

01Wyświetlamy filmy

W ramach 3. edycji żarowskiego projektu filmowego wyświetlimy 10 filmów, które będzie można oglądać bezpłatnie w Parku Miejskim w Żarowie. Materiał filmowy został podzielony na dwa seanse i powstał w oparciu o konsultacje z organizatorami Międzynarodowego Festiwalu Filmowego „Etiuda & Anima”, którzy są partnerami naszego projektu.

02

02Publiczność głosuje

Każdorazowo po seansie filmowym, odbędzie się głosowanie na najlepszy film, zaprezentowany w konkretnym seansie. Pod okiem organizatora widzowie będą mogli wybrać materiał filmowy, który otrzyma wyróżnienie oraz tytuł „najlepszego filmu” w danym seansie. Warto być i głosować razem z innymi widzami!

Moviesz Plener 3 Kino pod chmurką

Filmy festiwalowe, offowe, niehollywoodzkie, alternatywne i to pod chmurką!

Spotykamy się w Parku miejskim

Żarowianie mówią PLENER

Wszystkich miłośników ambitnego kina oraz odważnego spojrzenia na otaczającą nas rzeczywistość, zapraszamy na kino pod chmurką z leżakami, z głosowaniem publiczności i w otoczeniu wyjątkowych drzew. Wstęp na wszystkie sense jest wolny.
Repertuar

Moviesz Plener 3

Fundacja Inicjatywa B przedstawia repertuar filmowy, który składa się z 10. krótkometrażowych filmów fabularnych. Prezentowane w ramach dwóch seansów filmowych kino, ma poruszyć i wywołać emocje!

Żarów

Gdzie: Żarów (Park Miejski)
Adres: ul. Zamkowa
Data: 3 lipca 2021
Czas: 21:15
Wstęp: bezpłatny

Czas trwania projekcji: 92’84”

W porządku, reż. Maya Yadlin, Izrael 2019
Efekt Halo, reż. Patrycja Polkowska, Polska 2019
Psi stróż, reż. Albin Wildner, Austria 2019
Dobranoc, reż. Anthony Nti, Belgia 2019
Koszerność, reż. Gideon Imagor, Izrael 2020

Żarów

Gdzie: Żarów (Park Miejski)
Adres: ul. Zamkowa
Data: 10 lipca 2021
Czas: 21:15
Wstęp: bezpłatny

Czas trwania projekcji: 92’84”

Terytoria, reż. Azedine Kasri, Francja 2019
Koktajl Masel Tov, reż. Arkadij Khaet, Niemcy 2019
Granica, reż. Damián Vondrášek, Czechy 2020
Krótko mówiąc, reż. Andrei Olănescu, Rumunia 2018
Między miejscami, reż. Don Senoc, Filipiny 2018