Fundacja Inicjatywa B

Mydlany Park Happening
Wydarzenie ulotnego piękna

Mydlany Park Happening

Wystarczy przyjść do parku miejskiego w Żarowie i dobrze się bawić w gronie przyjaciół i wszystkich mieszkańców miasta i gminy. Nie wymagamy rejestracji oraz zapisów, udostępniamy profesjonalny sprzęt do robienia baniek mydlanych, przeprowadzamy instruktaż, a dla wybranych pasjonatów przewidujemy upominki, zniżki do zaprzyjaźnionych sklepów animatorskich oraz wspaniałe wspomnienia… Dla najmłodszych przygotujemy „kącik małych banieczek”. W ramach happeningu uczestniczyło ponad 100 osób! Dziękujemy za frekwencję!

Pierwsze bańki mydlane w Żarowie

Mydlany Park Happening

Mydlany Park Happening to pilotażowy projekt, mający na celu aktywizację lokalnego społeczeństwa. Poprzez międzypokoleniową zabawę chcemy ożywić przestrzeń zabytkowego Parku Miejskiego w Żarowie. Dlatego, też przyjdź i pod okiem animatorów z Fundacji Inicjatywa B ciesz się ulotnym pięknem baniek, które tworzone na podstawie autorskiego płynu - wcale tak szybko nie pękają!
Robisz bańki ?
Duże ? Małe ?

Na podstawie tajemnej receptury, którą tworzymy do 2012 roku, nauczymy wszystkich fanów ulotnego piękna, robić olbrzymie – lekko poruszające się bańki mydlane oraz długie tunele. Wspólnie nauczymy się łapać bańki na dłonie (tak aby nie pękały), sprawdzimy czy da się wdmuchnąć małe banieczki w większe bańki, robione za pomocą profesjonalnych zestawów bańkarskich!

Zaproszenie
do uczestnictwa grup w happeningu

Wzywamy wszystkie grupy bańkarsko-mydlane z Dolnego Śląska do uczestnictwa w „Mydlanym Parku”, który odbędzie się w ramach 8 edycji „Different Point of View” w dendrologicznym parku miejskim w Żarowie. Jeżeli posiadasz sprzęt bańkowy, recepturę na płyn i zwariowanych animatorów, dołącz ze swoim stoiskiem do happeningu, którego celem jest promocja bańkarzy; ich produktów oraz budowa rodzinnej, frywolnej atmosfery. Organizatorzy przedsięwzięcia spróbują sprowadzić jak największą ilość osób związanych z puszczaniem i tworzeniem wielkich baniek mydlanych, a wszystko po to, aby ożywić lokalną przestrzeń !

Happening ulotnego piękna pierwszy raz w Żarowie!

PROGRAM MYDLANEGO PARKU

Razem Nami przygotuj stanowiska bańkarskie, uczestnicz w warsztatach budowy sprzętu, służącego do robienia wielkich baniek mydlanych, weź udział w konkursie na największą bańkę, odwiedź wyspy mydlane stworzone przez straż pożarną, porozmawiaj z profesjonalnymi animatorami, dla których jesteś inspiracją, posłuchaj muzyki płynącej w rytm dryfu mydlanych tuneli, tworzonych przez uczestników wydarzenia.
Zrób swój zestaw

Zapraszamy na proste warsztaty z budowy sprzętu służącego do robienia baniek mydlanych. Organizatorzy bezpłatnie zapewniają uczestnikom materiały oraz narzędzia, niezbędne do zrobienia własnych zestawów bańkarskich.

Bańko-puszczanie i tuneli-robienie

Zapraszamy na niesamowity, kolorowy happening polegający na frywolnym bańko-puszczaniu i robieniu długich bańkowych tuneli. Po przygotowaniu stanowisk bańkarskich, wszyscy uczestnicy programu w jednej chwili wypełnią przestrzeń parku mydlanymi tworami.

Mydlane wysepki

Zapraszamy do zabawy w wielkich mydlanych wyspach, tworzywowych przez Naszych przyjaciół ze Staży Pożarnej z Żarowa i Świdnicy. Napięcie rośnie gdy wyspa powstaje, wąż strażacki przestaje wypuszczać pianę i nagle… wszyscy wbiegają w mydlaną, całkowicie bezpieczną i zdrową wyspę! Miłej zabawy!