Urodzinowa „Pierwsza Pomoc” dla Fundacji Inicjatywa B

Urodzinowa „Pierwsza Pomoc” dla Fundacji Inicjatywa B

W 2024 roku Fundacja Inicjatywa B obchodzi 10-lecie swojej działalności. Od 2014 roku zrealizowaliśmy ok. 200 wydarzeń dedykowanych dla dzieci, młodzieży, osób dorosłych oraz seniorów i każda z niniejszych inicjatyw zorganizowana była z najwyższą starannością, a co najważniejsze w sposób bezpieczny.

Bardzo często zdarza się tak, że bezpieczeństwo w organizacji wydarzeń kulturalnych jest na ostatnim miejscu, jednak jako świadoma i odpowiedzialna organizacja pozarządowa wiemy, że na zabezpieczeniu medycznym nie warto oszczędzać, dlatego też chcemy, aby każde nasze działanie – nawet najmniejsze – było odpowiednio przygotowane.

W związku z powyższym, wychodząc naprzeciw nowym wyzwaniom i utrzymując odpowiednią „kulturę organizacji” naszych wydarzeń chcemy podczas ich realizacji mieć pewność, że jesteśmy w stanie udzielić Wam pierwszej pomocy. Dzięki stałemu dostępowi do profesjonalnego „zestawu pierwszej pomocy” moglibyśmy czuć się bezpieczniej budując kolejne wydarzenia, które ze względu na brak stałej siedziby realizowane są w wielu miejscach. Wspomniana mobilność Fundacji Inicjatywa B wymaga odpowiednich rozwiązań, dlatego też chcemy zakupić dobrze wyposażoną apteczkę oraz profesjonalny defibrylator AED, który w Żarowie znajduje się tylko w 5 miejscach: OSP, Centrum Medycznym Serafin-MED, PE-MED NZOZ, PCO Żarów oraz na Basen Żarów.

Niestety dostęp do żarowskich AED jest nieco ograniczony ze względu na godziny funkcjonowania powyższych instytucji oraz ich profil działalności, dlatego też wpadliśmy na pomysł, aby defibrylator oraz apteczkę zabierać wszędzie tam, gdzie będziemy organizować nasze wydarzenia. Ponadto społeczny ich zakup sprawi, że m.in. z urządzenia AED będą mogły korzystać inne NGO z terenu Gminy Żarów.

Mamy nadzieję, że przez te 10 lat daliśmy się Państwu poznać jako prężnie działająca, twórcza i odpowiedzialna fundacja, dlatego też jeśli chcecie zrobić sobie i nam urodzinowy prezent – to przenośny defibrylator AED oraz odpowiednio wyposażona apteczka to doskonały pomysł!

Po analizie rynku wybraliśmy najbardziej optymalny sprzęt, którego specyfikację przedstawiamy poniżej:

  • Defibrylator iPAD SP1 – Kompletny zestaw ratowniczy jest intuicyjny w użyciu dzięki komendom głosowym, automatycznie dostosowuje głośność do dźwięków otoczenia Urządzenie spełniające wymogi normy militarnej MIL-STD-810G, poza elektrodami dla dorosłych posiada również tryb pediatryczny! Niski koszt zakupu oraz eksploatacji przy zachowaniu najwyższej jakości spowodowały, że iPAD SP1 stał się sprzedażowym bestsellerem, pojawiając się w 2016 w 14 000 lokalizacjach w Europie, a Wielka Brytania przeznaczyła 2 mln funtów na program refundacyjny z udziałem tego urządzenia!

  • Apteczka ratownika KPP Doskonale wyposażona, mobilna apteczka została przygotowana przez ratowników medycznych i ekspertów z zakresu BHP i pierwszej pomocy. Jej wyposażenie znajdzie zastosowanie w przypadkach najczęstszych urazów, wypadków i incydentów wymagających udzielenia pierwszej pomocy. Apteczka posiada wyraźne oznaczenia określające ich przeznaczenie, dzięki czemu odnalezienie właściwego elementu będzie szybkie i bezproblemowe.

Cały pakiet, tj. defibrylator AED oraz apteczka kosztuje 6.200 zł i właśnie tyle musimy uzbierać aby wyposażyć się w mobilne narzędzia medyczne mogące pomóc w sytuacjach nagłych. Pomóżcie nam w zakupie, a my dalej bezpiecznie będziemy organizować dla Was mnóstwo wydarzeń!  Aby wspomóc zakup wejdź na stronę ZRZUTKA.pl

Share on
Dodaj komentarz