Art-Ink Żarów Stories. Rekrutacja

Art-Ink Żarów Stories. Rekrutacja

Fundacja Inicjatywa B rozpoczyna otwartą rekrutację do klubu warsztatowego pn. „Art-Ink Żarów Stories” Warsztaty cykliczne dedykowane dla osób zainteresowanych (od 13 lat) odbywać się będą w czwartki od marca 2024 r., w godz. 17.30-19.30 w sali warsztatowej Zespołu Szkół im. Jędrzeja Śniadeckiego w Żarowie.

„Art-Ink Żarów Stories” to długofalowy projekt artystyczny, w ramach którego zapraszamy osoby rysujące do tworzenia komiksu inspirowanego historią Żarowa. Podczas cotygodniowych spotkań uczestnicy zajęć tworzyć będą obrazkową opowieść, którą finalnie zdigitalizujemy i zaprezentujemy w formie filmowego live-actu z udziałem jego autorów.

Aby zapisać się do klubu warsztatowego Fundacji Inicjatywa B należy pobrać, wypełnić, zeskanować i odesłać na adres: wezmeudzial@inicjatywab.pl zgłoszenie uczestnictwa. Udział w „Art-Ink Żarów Stories” jest płatny. Koszt zajęć wynosi: 50,00 zł/miesiąc (płatność należy dokonać gotówką na pierwszych zajęciach u osób prowadzących). Liczba miejsc ograniczona. O uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń i portfolio.

POBIERZ – Deklaracja przystąpienia do klubu warsztatowego

Jeśli zdecydowałaś/zdecydowałeś się wysłać zgłoszenie, wypełnij także ankietę, która pomoże nam lepiej poznać Twoje oczekiwania związane z udziałem w klubie warsztatowym. Ankieta w formie on-line znajduje się na stronie: https://forms.gle/8qBJJXkRZrucJVWx9

Informacje organizacyjne: Organizator: Fundacja Inicjatywa B. Współpraca: Zespół Szkół im. Jędrzeja Śniadeckiego w Żarowie. Prowadzenie: Karolina Salwowska, Emilia Kondratowicz. Zobacz „Regulamin warsztatów”.

Share on
One Reply to “Art-Ink Żarów Stories. Rekrutacja”
Dodaj komentarz