Podsumowanie roku 2022 w Bibliotece Dziedzictwa

Podsumowanie roku 2022 w Bibliotece Dziedzictwa

Fundacja Inicjatywa B oraz Stowarzyszenie Labiryntarium.pl zapraszają na „Podsumowanie roku 2022 w Bibliotece Dziedzictwa” przy Regale Pamięci w Żarowskiej Strefie Wystawienniczej, które realizowane jest w ramach projektu: Biblioteka Dziedzictwa Ziemi Żarowskiej.

Podczas spotkania Fundacja Inicjatywa B oraz Stowarzyszenie Labiryntarium.pl dokonają podsumowania działalności projektu, który od 2017 roku oparty jest na idei archiwistyki społecznej, przedstawią Regał Pamięci w liczbach, zaprezentują najważniejsze archiwalia sprowadzone do Żarowa w ubiegłym roku, podziękują darczyńcom i sponsorom za wsparcie projektu oraz podsumują inną działalność animacyjną.

W związku z powyższym Fundacja Inicjatywa B oraz Stowarzyszenie Labiryntarium.pl zapraszają miłośników lokalnej historii, darczyńców i sponsorów na spotkanie podsumowujące rok 2022.

Wydarzenie dot. „Podsumowania roku 2022 w Bibliotece Dziedzictwa” odbędzie się 26 stycznia 2023 roku o godz. 18.00 w Żarowskiej Strefie Wystawienniczej (ul. Armii Krajowe 22 – dawne EKO).

Informacje organizacyjne: Organizator: Fundacja Inicjatywa B oraz Stowarzyszenie Labiryntarium.pl. Partner: Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Żarów. Druk materiałów reklamowych: Agencja Reklamowa GEOSPACE.

Share on
Dodaj komentarz