Premiera książki Zbigniewa Malickiego pt. „Spacer po dawnym Żarowie”

Premiera książki Zbigniewa Malickiego pt. „Spacer po dawnym Żarowie”

Fundacja Inicjatywa B oraz Fundacja „Nasze Dzieci” zapraszają na premierę książki pt. „Spacer po dawnym Żarowie” Zbigniewa Malickiego połączoną ze spotkaniem autorskim, które odbędzie się 28 sierpnia o godz. 17.00 na terenie restauracji „Żarówka” (ul. Armii Krajowej 1D) w Żarowie.

„Spacer po dawnym Żarowie” to długo oczekiwana publikacja, to zbiór informacji m.in.: o losach i dawnym przeznaczeniu budynków, ówczesnym przemyśle oraz życiu codziennym miasta sprzed wieku, który powstał w oparciu o mało znane archiwalia, komunikaty prasowe z niemieckich gazet oraz rozmowy samego autora z kolejnymi pokoleniami żarowskiej rodziny Kulmizów.

Po spotkaniu autorskim będzie możliwość zakupu książki w cenie 50,00 zł. Wpływ ze sprzedaży książek podczas jej premiery zostanie przeznaczony na cele charytatywne.

Informacje organizacyjne: Wydawca: Fundacja Inicjatywa B, Mecenat wydawniczy: Fundacja „Nasze Dzieci”, Współpraca wydawnicza: POTOCZNI, „Żarówka”. Autor: Zbigniew Malicki, Skład: Katarzyna Miela, Korekta: Magdalena Deląg, Druk i oprawa: www.antex.pl.

Share on
2 Replies to “Premiera książki Zbigniewa Malickiego pt. „Spacer po dawnym Żarowie””
Dodaj komentarz