Kinowe Spotkania Młodych w Gminie Żarów

Kinowe Spotkania Młodych w Gminie Żarów

Fundacja Inicjatywa B zapowiada realizację programu edukacyjnego pn. Kinowe Spotkania Młodych, który został dofinansowany przez Narodowe Centrum Kultury w ramach programu „Kultura – Interwencje” na rok 2022.”

W związku z przyznaniem dotacji, dzieci i młodzież z placówek oświatowych znajdujących się w Mrowinach, Imbramowicach, Zastrużu oraz Żarowie będą uczestniczyć w multimedialnych wykładach filmowych poświęconych animacji 3D, efektom specjalnym oraz zabiegom dźwiękowym we współczesnej kinematografii. Dopełnieniem wykładów multimedialnych będzie spotkanie z Piorem Kardasem z Polskiej Animacji.

Wykłady multimedialne zostaną zrealizowane w szkołach podstawowych w dniach: 17-18-19 października br, spotkanie poświęcone polskiej szkole animacji prowadzone przez Piotra Kardasa odbędzie się 24 października br. Wstęp na wydarzenia jest wolny i dedykowany dla zorganizowanych grup.

Informacje organizacyjne: Organizator: Fundacja Inicjatywa B, Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu Narodowego Centrum Kultury: „Kultura – Interwencje” na rok 2022.”, Partnerzy: Szkoła Podstawowa im. Anny Jenke w Mrowinach, Szkoła Podstawowa im. UNICEF w Imbramowicach, Szkoła Podstawowa im. Astrid Lindgren w Zastrużu, Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Żarowie, Polska Animacja oraz Agencja Reklamowa Geospace.

Share on
One Reply to “Kinowe Spotkania Młodych w Gminie Żarów”
Dodaj komentarz