5. Żarowskie gry bez prądu

5. Żarowskie gry bez prądu

Fundacja Inicjatywa B zaprasza do uczestnictwa w bezpłatnych rozgrywkach gier planszowych, karcianych i manualnych: 5. Żarowskie gry bez prądu. Podczas: 5. Żarowskich gier bez prądu, nie może zabraknąć emocji oraz wielu pozytywnych wrażeń, które na długo zapadną w pamięci uczestników przedsięwzięcia. Biorąc pod uwagę ferie, spodziewamy się rodzinnych-przyjacielskich zespołów lub pojedynczych graczy, którzy z pewnością znajdą coś dla siebie i sprawią, że organizatorzy będą musieli zostać nieco dłużej! Wydarzenie wspiera REBEL.pl!

Repertuar wydarzenia: 5. Żarowskie gry bez prądu jest bardzo ciekawy (poziomy trudności są celowo zróżnicowane) i przeznaczony dla graczy o różnym wieku… Uczestnicy projektu (mali, duzi, młodsi i starsi) będą mogli zagrać w gry planszowe, karciane, a także manualne, które zdobyły liczne nagrody międzynarodowe za fabułę, atrakcyjność, uniwersalność, wykonanie oraz stopień zaawansowania. Poniżej przedstawiamy listę dostępnych gier wchodzących w skład Game Roomu, wydarzenia 5. Żarowskie gry bez prądu:

Przed rozpoczęciem 5. Żarowskie gry bez prądu, zapoznaj się z regulaminami gier, które wytłumaczą zasady oraz sprawią, że szybko pokonasz potencjalnych rywali.

Ponadto w ramach wydarzenia: 5. Żarowskie gry bez prądu wydrukujemy okolicznościowe kostki do gry za pomocą drukarki 3D. Wydruk będzie miał charakter pokazowy.

Miejsce: Żarów (Biały Lokal k/ pizzerii u Daniela – Bar u Marina)
Adres: ul. Dworcowa 2A
Data: 13 lutego 2020
Czas: 18:00-22:00

Share on
One Reply to “5. Żarowskie gry bez prądu”
Dodaj komentarz