Nocne animacje 4 – Maraton filmów animowanych dla dzieci

Nocne animacje 4 – Maraton filmów animowanych dla dzieci

Fundacja Inicjatywa B zaprasza najmłodszych widzów z Gminy Żarów, na specjalny seans animacji. Bezpłatny maraton filmowy, przeznaczony jest dla dzieci w wieku: 3-14 lat oraz rodziców czujących się bardzo młodo! Aby wygodnie oglądać filmy, które wyświetlimy na dużym ekranie kinowym, warto zabrać ze sobą poduszki lub koce…

Repertuar filmowy składający się z kilkudziesięciu wyjątkowych animacji, wyświetlimy w świetlicy wiejskiej, znajdującej się przy Szkole Podstawowej im. Anny Jenke w Mrowinach. Starannie dobrane materiały filmowe, posiadają walory edukacyjne: (mówią o przyjaźni, przygodzie, podstawowych wartościach etc), przez co uczestnictwo w „Nocnych animacjach”, będzie doskonałą formą na spędzenie piątkowego wieczoru. Prezentowany repertuar pochodzi z programu „The Best of O!PLA”, który udostępniła Polska Animacja.

Wydarzenie odbywa się w ramach Ferii zimowych z Inicjatywą B. Organizator: Fundacja Inicjatywa B oraz Sołectwo wsi Mrowiny. Wsparcie organizacyjne: Agencja Reklamowa GEOSPACE oraz Polska Animacja.

Miejsce: Mrowiny (świetlica wiejska przy szkole)
Adres: ul. Wojska Polskiego 43
Data: 7 lutego 2020
Czas: 18:00-20:30

Share on
Dodaj komentarz