Finisaż Żarowskiej Strefy Wystawienniczej

Przed i powojenna działalność sportowa w Żarowie

Fundacja Inicjatywa B zaprasza na „Finisaż Żarowskiej Strefy Wystawienniczej”, który odbędzie się w Żarowskiej Strefie Wystawienniczej (ul. Armii Krajowej 22 w Żarowie – dawne EKO) 18 listopada 2023 roku.

Projektując logo „Żarowskiej Strefy Wystawienniczej” inspirowaliśmy się rzeźbą, stąd pomysł aby podsumowująca niniejszy projekt wystawa składała się z różnych, tematycznych instalacji, które zostaną okraszone dźwiękiem, obrazem i autorskimi formami animacyjnymi.

W ramach spotkania, które odbędzie się Żarowskiej Strefie Wystawienniczej będzie można poznać lokalną historię za pomocą multimedialnych form, a na koniec wziąć udział w Archi(walnej) potańcówce, która tak samo jak nasz projekt ma integrować mieszkańców Żarowa. Na wystawę i potańcówkę (stare utwory w nowych aranżacjach) wstęp jest bezpłatny. Potańcówka wystartuje już ok. godz. 20.45.

Otwarcie wystawy odbędzie się 18 listopada 2023 roku o godz. 19.00. Po wernisażu ekspozycję będzie można oglądać do 31 grudnia 2023 roku w każdy czwartek i niedzielę w godz. 17.00-20.00.

Informacje organizacyjne: Organizator: Fundacja Inicjatywa B. Sfinansowano ze środków Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach Rządowego Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich NOWEFIO na lata 2021-2030 oraz Klub Sportowy „Silesia Żarów”. Wsparcie merytoryczne i wykonawcze: Stowarzyszenie Labiryntarium.pl, Agencja Reklamowa Geospace.

Regulamin wystaw organizowanych przez Fundację Inicjatywa B znajduje się na stronie: https://inicjatywab.pl/wp-content/uploads/2021/05/Fundacja-Inicjatywa-B-Regulamin-wystaw-i-wernisazy.pdf

Share on
Dodaj komentarz