Przed i powojenna działalność sportowa w Żarowie

Przed i powojenna działalność sportowa w Żarowie

Fundacja Inicjatywa B zaprasza na wernisaż wystawy pt. „Przed i powojenna działalność sportowa w Żarowie”, który odbędzie się w Żarowskiej Strefie Wystawienniczej (ul. Armii Krajowej 22 w Żarowie – dawne EKO) 16 września 2023 roku.

Od „Żarowskiego Towarzystwa Gimnastycznego” i niemieckich zwyczajów sportowych na terenie przedwojennego Żarowa po „zakładowe” kluby piłkarskie i inne aktywności sportowe mające miejsce w Żarowie po 1945 r.

Otwarcie wystawy odbędzie się 16 września 2023 roku o godz. 19.00. Po wernisażu ekspozycję będzie można oglądać do 31 października 2023 roku w każdy czwartek i niedzielę w godz. 17.00-20.00.

Informacje organizacyjne: Organizator: Fundacja Inicjatywa B. Sfinansowano ze środków Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach Rządowego Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich NOWEFIO na lata 2021-2030. Wsparcie merytoryczne i wykonawcze: Stowarzyszenie Labiryntarium.pl, Agencja Reklamowa Geospace.

Regulamin wystaw organizowanych przez Fundację Inicjatywa B znajduje się na stronie: https://inicjatywab.pl/wp-content/uploads/2021/05/Fundacja-Inicjatywa-B-Regulamin-wystaw-i-wernisazy.pdf

Share on
Dodaj komentarz