„C. Kulmiz – wernisaż postaci i działalności”

„C. Kulmiz – wernisaż postaci i działalności”

Fundacja Inicjatywa B zaprasza na wernisaż wystawy pt. „C. Kulmiz”, który odbędzie się w Żarowskiej Strefie Wystawienniczej (ul. Armii Krajowej 22 w Żarowie – dawne EKO).

Nietuzinkowa postać żarowskiej historii zostanie przedstawiona za pomocą fotografii oraz archiwaliów w kontekście inwestycji przemysłowych i społecznych, które odmieniły przedwojenny Żarów i wpłynęły na dzisiejsze postrzeganie miasta.

Otwarcie wystawy odbędzie się 15 lipca 2023 roku o godz. 19.00. Po wernisażu ekspozycję będzie można oglądać do 31 sierpnia 2023 roku w każdy czwartek i niedzielę w godz. 17.00-20.00.

Informacje organizacyjne: Organizator: Fundacja Inicjatywa B. Sfinansowano ze środków Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach Rządowego Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich NOWEFIO na lata 2021-2030. Wsparcie merytoryczne i wykonawcze: Stowarzyszenie Labiryntarium.pl, Agencja Reklamowa Geospace.

Regulamin wystaw organizowanych przez Fundację Inicjatywa B znajduje się na stronie: https://inicjatywab.pl/wp-content/uploads/2021/05/Fundacja-Inicjatywa-B-Regulamin-wystaw-i-wernisazy.pdf

Share on
Dodaj komentarz