Wernisaż „Babic – żarowskim fotografem był”

Wernisaż „Babic – żarowskim fotografem był”

Fundacja Inicjatywa B zaprasza na wernisaż wystawy pt. „Babic – żarowskim fotografem był”, który odbędzie się w Żarowskiej Strefie Wystawienniczej (ul. Armii Krajowej 22 w Żarowie – dawne EKO).

Wystawa-happening, w ramach której zaprezentujemy przekrój fotografii pochodzących z Cyfrowego Archiwum Ziemi Żarowskiej. Na materiałach wizualnych znajdą się mieszkańcy Żarowa pozujący do zdjęć z konikiem Józefa Babica w zakładzie fotograficznym oraz w przestrzeni miasta.

Otwarcie wystawy odbędzie się 13 maja 2023 roku o godz. 19.00. Po wernisażu ekspozycję będzie można oglądać do 30 czerwca 2023 roku w każdy czwartek i niedzielę w godz. 17.00-20.00.

Informacje organizacyjne: Organizator: Fundacja Inicjatywa B. Sfinansowano ze środków Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach Rządowego Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich NOWEFIO na lata 2021-2030. Wsparcie merytoryczne i wykonawcze: Stowarzyszenie Labiryntarium.pl, Agencja Reklamowa Geospace.

Regulamin wystaw organizowanych przez Fundację Inicjatywa B znajduje się na stronie: https://inicjatywab.pl/wp-content/uploads/2021/05/Fundacja-Inicjatywa-B-Regulamin-wystaw-i-wernisazy.pdf

Share on
Dodaj komentarz