Najstarsze ulice miasta – znajdź cegłę i basta!

Gra miejska: Najstarsze ulice miasta – znajdź cegłę i basta!

Fundacja Inicjatywa B zaprasza mieszkańców Gminy Żarów na spacer po unikalny magnes, który można zdobyć w ramach gry miejskiej: Najstarsze ulice miasta – znajdź cegłę i basta!

Weź udział w grze miejskiej i znajdź ukryte na najstarszych ulicach Żarowa magnesy w kształcie cegieł C. Kulmiza! Eksploracyjna gra terenowa rozpoczyna się 27 lutego 2021 roku o godz. 12.00 i przeznaczona jest dla wszystkich zainteresowanych.

Sygnałem do startu będą ułatwiające poszukiwania foto-wskazówki, opublikowane na stronie www.inicjatywab.pl/fotorelacja/gra-miejska-najstarsze-ulice-miasta-znajdz-cegle-i-basta/. Zdjęcia przedstawiające fragmenty lokalizacji miejsc ukrycia „Kulmizówek” pojawią się na www w samo południe, w dniu rozpoczęcia gry.

Aby skutecznie szukać cegieł, które stworzyła Fundacja Inicjatywa B za pomocą drukarek 3D, zastosuj się do poniższych wskazówek:

  • Poruszaj się po najstarszych ulicach Żarowa.
  • Gdy znajdziesz magnes w kształcie cegły C. Kulmiza, nie szukaj innych – pozwól bawić się pozostałym!
  • Jeśli zlokalizujesz cegłę zrób sobie z nią zdjęcie i wyślij nam na wezmeudzial@inicjatywab.pl. Przesłanie zdjęcia oznacza wyrażenie zgody na publikacje wizerunku na stronach internetowych organizatora.
  • Jeżeli masz problem poproś o wskazówkę! Od godz. 18.00 można wykorzystać koło ratunkowe pisząc SMS na numer 781 041 989. W wiadomości podaj nazwę ulicy. W odpowiedzi otrzymasz zdjęcie archiwalne przybliżonej lokalizacji ukrycia cegły. UWAGA! Wskazówka może być nieprzydatna jeśli ktoś wcześniej eksplorował to miejsce.

UWAGA! Ilość unikatowych magnesów jest ograniczona. Weź udział w wydarzeniu na Facebooku! Informacje organizacyjne: Organizatorem projektu jest Fundacja Inicjatywa B. Druk materiałów promocyjnych i organizacyjnych: Agencja Reklamowa GEOSPACE.

Share on
Dodaj komentarz