Wyniki rekrutacji 10 narratorów Opowiadań o mieście 3 – Literacko

Wyniki rekrutacji 10 narratorów Opowiadań o mieście 3 – Literacko

Fundacja Inicjatywa B od 15 do 31 stycznia 2021 roku, za pośrednictwem mediów społecznościowych oraz poczty e-mail, prowadziła nabór osób pochodzących z Gminy Żarów do grupy 10 narratorów, którzy użyczą swoich głosów w trzeciej edycji projektu: Opowiadania o mieście 3 – Literacko.

Spośród 27 nadesłanych zgłoszeń i kilkunastu osobnych sugestii, wybraliśmy dziesięć osób, które przeczytają „opowiadania” stworzone przez żarowskie autorki: Natalię Dominik, Magdalenę Rypan, Klaudię Piasecką oraz Katarzynę Rembisz.

W skład grupy narratorów trzeciej edycji projektu „Opowiadania o mieście 3.” wchodzą następujące osoby:

Magdalena Worsa-Kozak
Przemysław Sikora
Michał Sobczyński
Małgorzata Miodowska
Wojciech Kluba
Katarzyna Potoczna
Elżbieta Suchorabska
Marzena Zięba
Grzegorz Niczyporuk
Katarzyna Pawlak

W związku z powyższym Fundacja Inicjatywa B we współpracy z 10 narratorami stworzy podcasty internetowe, które zostaną nagrane na podstawie autorskich opowiadań. Podcasty następnie opublikujemy na mapie opowiadań i w mediach społecznościowych. Zarejestrowane opowiadania rozbudują także dźwiękową ścieżkę miejską, która dziś składa się z 30 nagrań na 20 tabliczkach.

Poza główną stroną internetową – www.inicjatywab.pl – rezultat projektu oraz wszelkie relacje będzie można śledzić w mediach społecznościowych, na stronach, które prowadzi Fundacja Inicjatywa B. Szczegóły już wkrótce!

Share on
Dodaj komentarz