Podsumowanie roku 2019 w Bibliotece Dziedzictwa

Podsumowanie roku 2019 w Bibliotece Dziedzictwa Ziemi Żarowskiej

Fundacja Inicjatywa B oraz Stowarzyszenie Labiryntarium.pl zapraszają na 16 spotkanie przy „Regale Pamięci” w Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy Żarów, które realizowane jest w ramach projektu: Biblioteka Dziedzictwa Ziemi Żarowskiej.

Podczas 16 spotkania przy żarowskim Regale pamięci Fundacja Inicjatywa B oraz Stowarzyszenie Labiryntarium.pl przedstawią podsumowanie działalności projektu: Biblioteka Dziedzictwa Ziemi Żarowskiej w roku 2019. W tej części programu, zaprezentujemy także zbiory pozyskane w ubiegłym roku, przedstawimy Regał pamięci w liczbach, unaocznimy wszystkie działania artystyczne i edukacyjne oraz podziękujemy sponsorom za ich cenną pomoc!

Jesteśmy dumni, że nasz projekt cieszy się dużym zaufaniem ze strony osób, które zdecydowały się wesprzeć Regał pamięci! Przyjdźcie na spotkanie podsumowujące 30 stycznia!

Tomasz Nycz

Do uczestnictwa w spotkaniu 16 – Podsumowanie roku 2019 w Bibliotece Dziedzictwa zapraszamy wszystkich mieszkańców Gminy Żarów, którzy w miłej atmosferze, zechcą zobaczyć zbiory Regału pamięci i włączyć się w działania projektowe.

Sprawdź tematykę poprzednich spotkań przy Regale pamięci

Organizator: Fundacja Inicjatywa B oraz Stowarzyszenie Labiryntarium.pl, Partner: Biblioteka Publiczna w Żarowie, Wsparcie organizacyjne: Agencja Reklamowa GEOSPACE

Data: 30.01.2020
Godzina: 18:00-20:00
Miejsce: Biblioteka Publiczna w Żarowie
Adres: ul. Piastowska 10A, 58-130 Żarów
Wstęp: Bezpłatny

Share on
Dodaj komentarz