Podsumowanie roku 2023 w Bibliotece Dziedzictwa

Podsumowanie roku 2023 w Bibliotece Dziedzictwa

Fundacja Inicjatywa B oraz Stowarzyszenie Labiryntarium.pl zapraszają na „Podsumowanie roku 2023 w Bibliotece Dziedzictwa” przy Regale Pamięci, które odbędzie się w siedzibie Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy Żarów. Spotkanie realizowane jest w ramach projektu: Biblioteka Dziedzictwa Ziemi Żarowskiej.

Podczas spotkania Fundacja Inicjatywa B oraz Stowarzyszenie Labiryntarium.pl dokonają podsumowania działalności projektu, który od 2017 roku oparty jest na idei archiwistyki społecznej, przedstawią Regał Pamięci w liczbach, zaprezentują najważniejsze archiwalia sprowadzone do Żarowa w ubiegłym roku, podziękują darczyńcom i sponsorom za wsparcie projektu oraz podsumują inną działalność animacyjną.

W związku z powyższym Fundacja Inicjatywa B oraz Stowarzyszenie Labiryntarium.pl zapraszają miłośników lokalnej historii, darczyńców i sponsorów na spotkanie podsumowujące rok 2023.

W ramach 20. spotkania przy Regale Pamięci odbędzie się prelekcja pt. „Ks. Tomasz Lipecki. Przyczynek do biografii”, którą poprowadzi Arkadiusz Zdunik, który od dłuższego czasu zgłębia wiedzę o żarowskim proboszczu, który był również członkiem Armii Krajowej.

Wydarzenie dot. „Podsumowania roku 2023 w Bibliotece Dziedzictwa” odbędzie się 25 stycznia 2024 roku o godz. 18.00 w Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy Żarów (ul. Piastowska 10, Żarów). Wstęp wolny.

Informacje organizacyjne: Organizator: Fundacja Inicjatywa B oraz Stowarzyszenie Labiryntarium.pl. Partner: Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Żarów. Druk materiałów reklamowych: Agencja Reklamowa GEOSPACE.

Share on
Dodaj komentarz