Opowiadania o mieście 3. Literacko

Opowiadania o mieście 3. Literacko

Fundacja Inicjatywa B zaprasza do uczestnictwa w trzeciej edycji projektu: Opowiadania o mieście, które już w lutym 2021 roku zastaną zrealizowany w formule hybrydowej.

Projekt składający się z mapy opowiadań, foto (montaży) i podcastów internetowych zostanie opublikowany na stronie internetowej: www.inicjatywab.pl/opowiadaniaomiescie3.

Na 3. edycję projektu „Opowiadania o mieście” mamy trochę inną koncepcję niż dotychczas. Tym razem w pracy nad foto (montażami) oraz opowiadaniami połączymy fakty z fikcją literacką, co sprawi że prezentowane treści poza wartością informacyjną i edukacyjną dostarczą słuchaczom wrażeń literackich.

„Opowiadania” inspirowane lokalną historią, które tworzą żarowskie autorki: Natalia Dominik, Magdalena Rypan, Klaudia Piasecka oraz Katarzyna Rembisz, będą gotowe do audiodeskrypcji już 31 stycznia!

W związku z powyższym Fundacja Inicjatywa B zaprasza 10 osób z Gminy Żarów do współpracy przy tworzeniu podcastów internetowych, które nagramy na podstawie autorskich opowiadań, a następnie opublikujemy na mapie opowiadań i w mediach społecznościowych. Zarejestrowane opowiadania rozbudują także dźwiękową ścieżkę miejską, która dziś składa się z 30 nagrań na 20 tabliczkach.

Masz ochotę dołączyć do grona 10 narratorów? Chcesz sprawdzić się jako lektor, czytający jedno z dziesięciu „opowiadań o mieście”? Zgłoś się już dziś, pisząc na adres: wezmeudzial@inicjatywab.pl. W treści wiadomości prosimy podać: imię i nazwisko, wiek oraz numer telefonu! Rekrutacja narratorów trwa od 15 do 31 stycznia 2021 roku. O udziale w projekcie decyduje organizator.

Rekrutacja narratorów: 10-31.01.2021
Tworzenie i publikacja podcastów: 1-25.02.2021
Instalacja tabliczek dźwiękowych: 26-28.02.2021

Wszystkie efekty graficzne oraz dźwiękowe, które powstaną w ramach projektu, zostaną opublikowane na stronie internetowej: www.inicjatywab.pl/opowiadaniaomiescie3 oraz na portalach społecznościowych Fundacji Inicjatywa B.

Informacje organizacyjne: Organizatorem projektu jest Fundacja Inicjatywa B. Druk materiałów promocyjnych i organizacyjnych: Agencja Reklamowa GEOSPACE.

Share on
Dodaj komentarz