Druga plenerowa wystawa zdjęć Żarowa z lat 1950-1980

Fundacja Inicjatywa B oraz Stowarzyszenie Labiryntarium.pl zapraszają na drugą plenerową wystawę zdjęć, przedstawiających przestrzeń miejską Żarowa, z okresu 1950-1980.

„Druga plenerowa wystawa fotografii miejskich Żarowa z lat 1950-1980” to swoista prezentacja 10 najpopularniejszych fotografii (często unikalnych i szerzej nieznanych) pochodzących z okresu 1950-1980 z terenu Miasta i Gminy Żarów. Zdjęcia przedstawiające m.in. nieistniejące budynki, ciekawe punkty miasta, które pod wpływem czasu zmieniły swój wygląd, ale też takie które na próżno dziś szukać w przestrzeni miasta. Fotografie przedstawimy w formie wielkoformatowej wystawy plenerowej, która zostanie zainstalowana czasowo od 13.07 do 27.07 na placu k/ Nefrytu.

Wernisaż zostanie otwarty w formie happeningu, podczas którego przedstawiciele Fundacji Inicjatywa B oraz Stowarzyszenia Labiryntarium.pl posiłkując się ulotkami projektu” Biblioteka dziedzictwa kulturowego i historycznego Gminy Żarów, nawiążą kontakt z osobami, które od 10:00 pojawią się w centrum Żarowa.

Organizatorami wystawy są: Fundacja Inicjatywa B oraz Stowarzyszenie Labiryntarium.pl. Druk materiałów ekspozycyjnych i reklamowych: Agencja Reklamowa GEOSPACE. Wernisaż dofinansowano ze środków Narodowego Instytutu Dziedzictwa w programie Wspólnie dla dziedzictwa.

Miejsce: Plac k/ Nefrytu
Data: 13 lipca 2019
Otwarcie wystawy: 10:00

Share on
Dodaj komentarz