MOVIEsz Plener – Letnie kino plenerowe

Fundacja Inicjatywa B oraz Gminne Centrum Kultury i Sportu w Żarowie zapraszają na:

MOVIEsz Plener – Letnie kino plenerowe

Gdzie: Zastruże (Plac k/ pałacu)
Data: 05 sierpnia 2017
Czas: 21:00
Wstęp: bezpłatny

Gdzie: Żarów (HOPPY LAB Browar Rzemieślniczy, ul. Słowiańska 23)
Data: 14 sierpnia 2017
Czas: 21:00
Wstęp: bezpłatny

Gdzie: Wierzbna (Stajnia Wierzbna – BialyLas)
Data: 19 sierpnia 2017
Czas: 21:00
Wstęp: bezpłatny

Gdzie: Łażany (Park k/ pałacu)
Data: 20 sierpnia 2017
Czas: 21:00
Wstęp: bezpłatny

W ramach pierwszej edycji projektu filmowego: MOVIEsz Plener – Letnie kino plenerowe zapraszamy na cztery projekcje filmowe pod chmurką! Już teraz zachęcamy do niezwykłych miejsc, które wpisujemy w trasę objazdowego wydarzenia: Zastruże (plac k/pałacu), Żarów (siedziba Hoppy Lab browar rzemieślniczy), Wierzbna (Restauracja Biały Las) oraz Łażany (plac k/pałacu) zapraszają na ucztę filmową!

Próbujemy zaktywizować mieszkańców organizując plenerowe projekcje filmowe bezpośrednio w ich najbliższej przestrzeni. Każdorazowo po wyświetleniu, znakomicie dobranych materiałów filmowych, zachęcimy uczestników projektu do głosowania na najlepsze film zaprezentowany w danej miejscowości!

Projekcje składać się będą z dwóch bloków: dla dzieci (tutaj wyświetlimy materiały odpowiednie dla wieku i możliwości poznawczych, najmłodszych uczestników projektu) oraz dla dorosłych (tutaj należy spodziewać się międzynarodowych, nagradzanych na wielu festiwalach produkcji).

Każdorazowo po spotkaniu wyłonimy na drodze głosowania najlepszy film! Dodatkowo powołamy komisję składającą się z przedstawicieli miejscowości, w których odbędzie się MOVIEsz plener, aby kompetentnie wyłoniła laureata 1 edycji projektu!

#Repertuar pierwszej edycji projektu filmowego: MOVIEsz Plener – Letnie kino plenerowe składa się z kilkunastu nagradzanych materiałów filmowych m.in.: na Ogólnopolskim Festiwalu Filmów Animowanych O!PLA oraz na Międzynarodowym festiwalu filmowym Etiuda & Anima. Repertuar można sprawdzić na stronie: https://inicjatywab.pl/movieszplener/

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie projektu: https://inicjatywab.pl/movieszplener/
Organizatorem projektu jest Fundacja Inicjatywa B oraz Gminne Centrum Kultury i Sportu w Żarowie.

Share on