Rap po żarowsku – premiera płyty Pawła Zielińskiego

Rap po żarowsku – premiera płyty Pawła Zielińskiego

Fundacja Inicjatywa B zaprasza wszystkich zainteresowanych na spotkanie autorskie z Pawłem Zielińskim (Brat Zielony MC), które połączone będzie z premierą i promocją najnowszej płyty żarowskiego artysty młodego pokolenia.

„Rap po żarowsku” w formie CD będzie miał swoją premierę 1 czerwca 2024 r. – w ten dzień o godz. 18.30 spotkamy się na placu przez „Barem u Marina” (Żarów, ul. Dworcowa 2A), aby porozmawiać o najnowszej historii muzycznej Pawła Zielińskiego, który jak sam mówi album jest muzycznym hołdem dla Żarowa.

Na moderowane spotkanie, które poprowadzi Tomasz Nycz obowiązuje wstęp wolny. Podczas wydarzenia będzie miała miejsce sprzedaż płyty.

Klauzula informacyjna: Administratorem danych osobowych jest Fundacja Inicjatywa B, ul. Armii Krajowej 2/1, 58-130 Żarów. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie na podstawie art. 6 ust.1 lit. a. RODO, tj. wyrażenia zgody na przetwarzanie danych w związku z przeprowadzeniem zadań realizowanych przez Fundację Inicjatywa B. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celach związanych z działaniami projektu: „Rap po żarowsku” i nie będą przekazywane podmiotom zewnętrznym za wyjątkiem sytuacji przewidzianych przepisami prawa. Dane osobowe umieszczane będą na portalu społecznościowym Facebook i Instagram oraz na stronie internetowej: www.inicjatywab.pl, które znajdują się na serwerach umieszczonych poza granicami Unii Europejskiej. Dane osobowe przechowywane będą do czasu wycofania zgody na ich przetwarzanie a ich podanie ma charakter dobrowolny. Osobom udostępniającym dane osobowe przysługują prawa: dostępu do danych, sprostowania danych, usunięcia danych, ograniczenia przetwarzania danych, przeniesienia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. W każdym momencie można także wycofać zgodę na przetwarzanie danych, przy czym cofnięcie zgody nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed wycofaniem.

Share on
Dodaj komentarz