Fundacja Inicjatywa B

Mydlany Park Festiwal 7
Festiwal ulotnego piękna

Mydlany Park Festiwal 7

Witamy na stronie największego na Dolnym Śląsku festiwalu baniek mydlanych, którego 7. edycja odbędzie się na terenie stadionu miejskiego w Żarowie (ul. Sportowa). Organizatorem festiwalu „Mydlany Park” jest przez Fundację Inicjatywa B.

Fundacja Inicjatywa B zaprasza na festiwal „ulotnego piękna”, który odbędzie się 21 lipca 2024 roku na terenie stadionu miejskiego w Żarowie. Za pomocą linek, sznurków, siatek i wytwornic w kilka chwil przestrzeń „Mydlanego Parku” zamieni się w magiczną krainę, przepełnioną mnóstwem małych i dużych baniek mydlanych. Ideą festiwalu jest integracja międzypokoleniowa oraz promocja aktywnego wypoczynku!

Edycja 7

Mydlany Park Festiwal 7

Szczegółowy program udostępnimy niebawem!
7 edycja
``Mydlany Park Festiwal``

Wszystkim miłośnikom mydlanej atmosfery podczas festiwalu udostępnimy autorski sprzęt do robienia małych i dużych baniek mydlanych, przeprowadzamy instruktaż i razem przez 4 godziny będziemy cieszyć się mydlaną atmosferą.

Rodzinny happening
16:00 - 18:00

Mydlany Park Festiwal 7 rozpocznie się rodzinnym happeningiem w ramach którego przestrzeń wydarzenia wypełni się mnóstwem baniek robionych za pomocą wytwornic, sznurków oraz siatek. Dodatkowo animatorzy z Fundacji Inicjatywa B będą zamykać dzieci w bańce i prowadzić instruktaż puszczania baniek oraz przeprowadzą warsztaty tematyczne. Dla najmłodszych uczestników festiwalu (do 3 lat) w ramach: „Strefa Małych Banieczek”, przygotujemy specjalny kącik z animatorem.

Piana Party
18:00 - 20:00

Festiwalowe „Piana Party” rozpocznie się pokazem zumby wśród tysięcy baniek mydlanych, które ze sceny wyprodukują wytwornice. Po prezentacji tanecznej, OSP Pożarzysko stworzy „mydlaną wyspę” w której zanurzą się nie tylko dzieci, ale również młodzież i dorośli. Całość dopełni sesja muzyczna, którą poprowadzi DJ TRICK.

Dodatkowo
16:00 - 20:00

Podczas „Festiwalu ulotnego piękna” dostępne będą: strefa relaksu składająca się z kilkudziesięciu leżaków i stolików, strefa gastronomiczna, stoiska tematyczne oraz sprzedażowe, gdzie nabędziemy płyn do robienia baniek i zestawy bańkarskie.

Mydlany Park Festiwal 7

Dołącz do grupy wolontarystycznej

Fundacji Inicjatywa B zaprasza do uczestnictwa w działaniach wolontarystycznych w ramach 7. edycji festiwalu ``Mydlany Park``. Jeśli chcesz współtworzyć żarowskie święto ulotnego piękna, skontaktuj się z nami!