Mydlany Park Festiwal 3

Fundacja Inicjatywa B zaprasza do uczestnictwa w trzecim festiwalu ulotnego piękna:

Mydlany Park Festiwal 3

Park Miejski w Żarowie
Data: 1 lipca 2018 r.,
Godz.: 16:00-20:00
Wstęp bezpłatny

● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ●

Mydlany Park Festiwal 3 to czas ulotnego piękna, to kilkaset baniek mydlanych w jednym momencie, to happening w ramach którego przestrzeń parku wypełniana jest mydlanymi bańkami! Podczas festiwalu zostaną stworzone kolorowe bańki oraz mydlane tunele o długości kilku metrów. Za pomocą autorskiego, profesjonalnego sprzętu – linek, sznurków i siatek – żarowski park miejski zamieni się w magiczną krainę, przepełnioną mnóstwem ulotnych tworów mydlanych. Zabawa dla dzieci, młodzieży, osób dorosłych i seniorów, ma na celu integrację międzypokoleniową oraz promocję aktywnego wypoczynku.

Wystarczy przyjść do Parku Miejskiego w Żarowie i dobrze się bawić w gronie przyjaciół i rodziny. Nie wymagamy rejestracji oraz zapisów, udostępniamy profesjonalny sprzęt do robienia baniek mydlanych, przeprowadzamy instruktaż, a dla wybranych pasjonatów przewidujemy upominki oraz zniżki do zaprzyjaźnionego Sklep Animatora PL oraz wspaniałe wspomnienia… dlatego też sprawdź program wydarzenia Mydlany Park Festiwal 3:

RODZINNY HAPPENING (16:00-18:00)

– Mydlany happening dla rodzin – W całym Parku Miejskim, znajdziecie kilkadziesiąt punktów bańkarskich, przy których spotkacie Naszych wolontariuszy. Organizatorzy, całkowicie za darmo udostępnią wszystkim zainteresowanym, profesjonalne zestawy do robienia mydlanych tworów. Happening polegający na puszczaniu i łapaniu wielkich baniek i długich tuneli potrwa przez 2 godziny.

– Malowanie pianą – To propozycja warsztatowa dla wszystkich, młodych artystów. Za pomocą kolorowej piany i wyobraźni uczestników, powstaną abstrakcyjne obrazy, które przedstawimy w formie plenerowej wystawy.

– Kącik małych banieczek – To sektor dla najmłodszych festiwalowiczów, którym udostępnimy kolorowe obręcze, miecze oraz tradycyjne zestawy do puszczania kolorowych baniek mydlanych.

– Wytwornice baniek – W tym roku przestrzeń parku wypełni kilkaset małych banieczek, emitowanych przez profesjonalne wytwornice. Kolorowe banieczki, stworzą bajkową atmosferę!

– Konkurs fotograficzny – Festiwal ulotnego piękna, warto uwiecznić na profesjonalnych zdjęciach. Zapraszamy wszystkich pasjonatów fotografii cyfrowej i analogowej, do wzięcia udziału w niezwykłym konkursie na najlepszy zestaw zdjęć. Regulamin oraz wszelkie wytyczne zostaną udostępnione niebawem przez organizatorów.

***

PIANA PARTY (18:00-20:00)

– Mydlane wyspy – Jeśli piana party – to tylko w najlepszym wydaniu. Pod parkową sceną znajdziecie mydlane wyspy, w których dziewczyny z ZUMBA TEAM otworzą Piana Party! Mydlane wyspy to rzecz dla prawdziwych festiwalowiczów!

– Zumba Team Żarów – Pierwszy raz w pianie! Proste kroki taneczne, świetne kombinacje ruchów i dynamiczna muzyka, te elementy stworzą atmosferę świetnej imprezy i totalnie porwą nas do zabawy wśród baniek mydlanych i w pianie! Spotkanie taneczne poprowadzi Marzena Maziak.

– Podczas „Piana Party”, będziemy mogli relaksować się słuchając muzyki płynącej ze sceny. Część muzyczną poprowadzi zaproszony przez Fundację Inicjatywa B, DJ – RobZone… New Generation Future DJ & Producer, tego raczej nikomu nie trzeba tłumaczyć. Taki jest właśnie RobZone. Tworzy oryginalny i wybuchowy styl nie do podrobienia. Miał okazję gościć kilku krotnie w największym wrocławskim klubie Eter oraz kilku innych miejscowych, skąd pochodzi. Jest młodym, utalentowanym człowiekiem, który nie boi się wyzwań.

Więcej atrakcji PIANA PARTY podamy wkrótce, więc prosimy o cierpliwość…

***

FOOD TRUCK – STREFA RELAKSU – INNE ATRAKCJE

– Podczas festiwalu odbędzie się mały zjazd Food Trucków, które zaserwują smakowite jedzenie nie tylko dla dorosłych, ale także dla dzieci. Pod Platanem zainstalujemy strefę relaksu, składającą się z kilkudziesięciu leżaków. W strefie relaksu będzie można odpocząć, zjeść i posłuchać muzyki płynącej ze sceny!

– Browar rzemieślniczy – Zapraszamy na stoisko piwne przygotowane przez HOPPY LAB Browar Rzemieślniczy z Żarowa. Lokalni piwowarzy z całą pewnością zaskoczą Was smakiem swojego trunku.

Bar u Marina w letniej odsłonie – Zapraszamy na stoisko Jacka Marczyńskiego, który przygotuje dla Was piwo w dobrej cenie.

– Food Truck „Słodki biznes”, który przyciągnie najmłodszych uczestników festiwalu lodami, goframi, watą cukrową oraz popcornem.

– Food Truck Badass BBQ serwujący ekskluzywne knysze w każdej postaci oraz dania mięsne prosto z grilla węglowego.

– Podczas festiwalu będzie do dyspozycji Fotobudka u Kogutka i możliwość zrobienia zdjęć w rożnych przebraniach (maski, okulary, peruki itp.). Dodatkową atrakcją dla dzieci będą balony z helem!

Więcej pozycji stoisk gastronomicznych dodamy wkrótce, więc prosimy o cierpliwość. Jeśli chcesz przyjechać na Mydlany Park Festiwal 3 z własnym stoiskiem gastronomicznym, skontaktuj się z Nami: https://inicjatywab.pl/kontakt/

● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ●

Fundacja Inicjatywa B ogłasza nabór na wolontariat! Zastanawialiście się kiedyś w jaki sposób produkujemy płyn służący do robienia wielkich baniek mydlanych ? Wiesz ile czasu i pracy musimy poświęcić, aby stworzyć festiwal ulotnego piękna ?

Zostań wolontariuszem wydarzenia: Mydlany Park Festiwal 3, w ramach którego zdobędziesz wiedzę na temat projektowania festiwalu, prowadzenia strony internetowej, produkcji płynu oraz obsługi wydarzenia w dniu festiwalu (obsługa stoisk bańkarskich, prowadzenie warsztatów, działalność informacyjna, montaż i demontaż sprzętu technicznego, kontakt z gośćmi festiwalu…)., itp.

Proponujemy pracę w kreatywnym zespole Inicjatywy B, stosowne referencje oraz unikalną wiedzę na temat baniek! Chcesz się zgłosić na wolontariat ? Napisz: wezmeudzial@inicjatywab.pl

● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ●

Szczegółowe informacje znajdują się na: https://inicjatywab.pl/mydlany-park-festiwal-3/

Organizatorem wydarzenia Mydlany Park Festiwal 3 jest Fundacja Inicjatywa B.

Sponsorami wydarzenia są: Polska Ceramika Ogniotrwała Żarów S.A., Yagi Poland Factory, Agencja Reklamowa GEOSPACE. Agencja interaktywna iGutek.pl, Grzegorz Lewicki – Fotografia, Jacek Marczyński.

Partnerami wydarzenia są: HOPPY LAB Browar Rzemieślniczy, Puruno, Stowarzyszenie Labiryntarium.pl, RobZone, Sklep Animatora PL

Patronat medialny: Portale Swidnica24.pl, mojaswidnica.pl, ws-24.pl

W przypadku pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu. W celu uzyskania szczegółowych informacji napisz na: kontakt@inicjatywab.pl

Share on