Stary Żarów – Rowerowa gra miejska w Żarowie

Fundacja Teatr Bezdomny oraz Teatr Bezdomny im. Bohumila Hrabala, zapraszają do uczestnictwa w pierwszej żarowskiej grze rowerowej:

STARY ŻARÓW

Miejsce organizacyjne, start oraz meta gry:
29.05.2016 r., godz. 16:30
– Park Miejski (k/ Teatru Bezdomnego)

Rowerzysto, znasz dobrze Żarów ? Może jesteś przekonany, że go znasz ? Organizując rowerową grę miejską, chcemy przybliżyć wybrane obiekty Naszego Miasta, które pod wpływem czasu, zmieniły swój wygląd lub całkowicie zostały usuniąte nie tylko z przestrzeni miejskiej, ale może z waszej pamięci ?

Celem pierwszej, rowerowej gry miejskiej w Żarowie jest zapoznanie uczestników wydarzenia z lokalną historią Miasta i Gminy Żarów oraz aktywizacja istniejących grup rowerowych, za pomocą dynamicznej gry zespołowej, która zapewni dobrą zabawę, przyjazną rywalizację oraz integrację pasjonatów dwóch kółek.

Zasady gry są bardzo jasne. Uczestnicy wydarzenia poruszają się wyłącznie na własnych rowerach lub pieszo zgodnie z zasadami ruchu drogowego oraz wskazówkami przekazanymi przez organizatora. Mapa (przestrzeń, pole gry) oraz karta zadań, będą rozdane rowerzystom przed rozpoczęciem gry w miejscu organizacyjnym. Niniejsze zagadki historyczne, wykonywane będą indywidualnie lub zbiorowo przez uczestników, ale o tym więcej przed rozpoczęciem zabawy…

Rozstrzygnięcie gry: uczestnicy „Starego Żarowa” muszą zdać kartę zadaniową organizatorowi na mecie w ciągu półtora godziny od rozpoczęcia gry. Karta zadaniowa musi zawierać potwierdzenia z odwiedzonych baz, zdobyte punkty, oraz inne „załączniki” zdobyte w ciągu rywalizacji. Ogłoszenie wyników nastąpi niedługo po dotarciu na metę ostatniego gracza-ostatnich rowerzystów !

Wydarzenie jest bezpłatne !
Liczba miejsc ograniczona – Decyduje kolejność zgłoszeń !

Zgłoszenia należy wysyłać na adres: kontakt@fundacjatb.pl podając imię i nazwisko, wiek oraz dane kontaktowe.

Zapisy telefoniczne pod nr.: 781-041-989

Weź udział w wydarzeniu na Facebooku !

Share on