Fundacja Inicjatywa B

Plenerowe spotkanie autorskie z Karoliną Salwowską z promocją książki „Black Star”

Plenerowe spotkanie autorskie z Karoliną Salwowską z promocją książki „Black Star”

15 maja 2022 roku Fundacja Inicjatywa B zorganizowała spotkanie autorskie z Karoliną Salwowską, lokalną autorką literatury fantastycznej, które odbyło się w warunkach plenerowych na terenie restauracji „Żarówka” przy ul. Armii Krajowej 1D w Żarowie. Spotkanie zapowiadane było na antenie Radia Sudety 24:


W ramach moderowanego spotkania, które poprowadził Tomasz Nycz, uczestnicy wydarzenia posłuchali wywiadu z młodą pisarką, porozmawiali z Karoliną Salwowską o jej twórczości, a także uczestniczyli w dyskusji o książce „Black Star”.

Podczas spotkania padły pytania o: pierwszą książkę Salwowskiej: „Nairan. Powiernicy”, o twórczość literacko-graficzną, inspiracje w procesie tworzenia, świat przedstawiony, zmysły, mitologię, plany wydawnicze i całą fabułę „Black Star”. Tłem do wydarzenia była muzyka pochodząca z najnowszej płyty „Berkanan”. Książkę można nabyć w restauracji „Żarówka” w godzinach funkcjonowania lokalu.

Informacje organizacyjne

Organizatorzy: Fundacja Inicjatywa B, Żarówka, Potoczni. Wsparcie organizacyjne: Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Żarowie, Ślężański Ośrodek Kultury. Patronat: Samowydawcy.pl, GoMedia-Art. Druk materiałów promocyjnych: Agencja Reklamowa Geospace.