Fundacja Inicjatywa B

Urodzinowa „Pierwsza Pomoc” dla Fundacji Inicjatywa B

Urodzinowa „Pierwsza Pomoc” dla Fundacji Inicjatywa B

W 2024 roku Fundacja Inicjatywa B obchodzi 10-lecie swojej działalności. Od 2014 roku zrealizowaliśmy ok. 200 wydarzeń dedykowanych dla dzieci, młodzieży, osób dorosłych oraz seniorów i każda z niniejszych inicjatyw zorganizowana była z najwyższą starannością, a co najważniejsze w sposób bezpieczny.

Bardzo często zdarza się tak, że bezpieczeństwo w organizacji wydarzeń kulturalnych jest na ostatnim miejscu, jednak jako świadoma i odpowiedzialna organizacja pozarządowa wiemy, że na zabezpieczeniu medycznym nie warto oszczędzać, dlatego też chcemy, aby każde nasze działanie – nawet najmniejsze – było odpowiednio przygotowane.

W związku z powyższym, wychodząc naprzeciw nowym wyzwaniom i utrzymując odpowiednią „kulturę organizacji” naszych wydarzeń chcemy podczas ich realizacji mieć pewność, że jesteśmy w stanie udzielić Wam pierwszej pomocy. Dzięki stałemu dostępowi do profesjonalnego „zestawu pierwszej pomocy” możemy czuć się bezpieczniej budując kolejne wydarzenia, które ze względu na brak stałej siedziby realizowane są w wielu miejscach. Wspomniana mobilność Fundacji Inicjatywa B wymaga odpowiednich rozwiązań, dlatego też postanowiliśmy zakupić dobrze wyposażoną torbę medyczną oraz profesjonalny defibrylator AED, który w Żarowie znajduje się tylko w 5 miejscach: OSP, Centrum Medycznym Serafin-MED, PE-MED NZOZ, PCO Żarów oraz na Basen Żarów.

Kampania Urodzinowa „Pierwsza Pomoc” dla Fundacji Inicjatywa B odniosła sukces dzięki wsparciu 50 osób, które wpłaciły łącznie 3700,00 zł na portalu crowdfundingowym jakim jest Zrzutka.pl. Pozostałą kwotę tj. 2500,00 zł przekazał na zakup zabezpieczenia medycznego żarowski Bridgestone Diversified Products Poland Sp. z o.o. Wszystkim wspierającym bardzo dziękujemy! Dzięki Wam organizowane przez Fundację Inicjatywa B wydarzenia będą miały wyższy poziom!

Informacje organizacyjne

Organizator: Fundacja Inicjatywa B. Zakup dofinansowano: dzięki wpłatom 50 osób na Zrzutka.pl oraz wsparciu Bridgestone Diversified Products Poland Sp. z o.o. z Żarowa. Wartość zakupionego sprzętu medycznego: 6200,00 zł.