Fundacja Inicjatywa B

Siejemy słoneczniki! Konkurs dla wolontariuszy

Siejemy słoneczniki! Konkurs dla wolontariuszy

Po spotkaniu Sadzimy! Wolontariat na skwerze C. Kulmiza, uczestnicy akcji społecznej w ramach zapowiadanego konkursu pt. Siejemy słoneczniki! otrzymali nasiona, które zasadzili w doniczkach ze swoim imieniem i nazwiskiem. Zabierając doniczkę do domu Wolontariusze zobowiązali się do uprawy słoneczników własnymi technikami, które pozwolą roślinie osiągnąć jak najwyższy wzrost i jak największy kwiat.

Przebieg konkursu i rozstrzygnięcie

Wolontariusze zobowiązani są do uprawy słoneczników tylko i wyłącznie w otrzymanej doniczce. O słonecznik muszą dbać do dnia wielkiego mierzenia, które odbędzie się 28 sierpnia br. o godz. 17.00 na skwerze C. Kulmiza. Podczas finału konkursu, organizator komisyjnie zmierzy dostarczone rośliny od poziomu ziemi w donicy do najwyższego brzegu kwiatu słonecznika. Organizator zastrzega sobie prawo do rozstrzygnięcia konkursu w formie innej niż zakłada powyżej.

W konkursie za zajęcie 1 miejsca laureat otrzyma profesjonalny projekt małej rabaty np. w przydomowym ogródku lub balkonu. Za zajęcie 2, i 3 miejsca można wygrać zestawy ogrodnicze.

Informacje organizacyjne:

Organizatorem konkursu jest Fundacja Inicjatywa B. Sponsorami nagród są Fundacja Inicjatywa B oraz ZaprojektujOgród.com