Fundacja Inicjatywa B

„Nocne Animacje 5” w Imbramowicach

„Nocne Animacje 5” w Imbramowicach

To już piąta edycja mini-maratonu filmowego, który od 2017 roku (z jedną przerwą spowodowaną Covid-19) realizowany jest pod nazwą: „Nocne Animacje”. W poprzednich latach projekcje filmowe organizowane były dzięki uprzejmości sołtysów i mieszkańców wsi; w Kalnie, w Pożarzysku, we Wierzbnej oraz w Mrowinach, gdzie zjechali fani bajek nie tylko z gminy Żarów, ale także z ościennych miejscowości.

W tym roku „Nocne Animacje 5” Fundacja Inicjatywa B zorganizowała we współpracy z KGW i Sołectwem Imbramowice w świetlicy wiejskiej przy ul. Żarowskiej 34. Podczas dwugodzinnego spotkania wyświetlono kilkanaście krótkometrażowych filmów animowanych dedykowanych dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym.

W ramach projekcji filmowej, w której uczestniczyło kilkadziesiąt osób dzieci otrzymały bezpłatnie popcorn, frytki i lemoniadę, które przygotowały prężnie działające w Imbramowicach Sołectwo oraz Koło Gospodyń Wiejskich. Życzymy sobie w przyszłości tak zaangażowanych partnerów jakich mieliśmy podczas „Nocnych Animacji 5”.

Informacje organizacyjne

Organizator: Fundacja Inicjatywa B, Sołectwo wsi Imbramowice oraz Koło Gospodyń Wiejskich Imbramowice. Wsparcie organizacyjne i druk materiałów promocyjnych: Agencja Reklamowa GEOSPACE. Obsługa techniczna: Konrad Nycz, Marcin Sawicki.