Fundacja Inicjatywa B

Nocne animacje 3. Fotorelacja z maratonu filmowego

Nocne animacje 3. Fotorelacja z maratonu filmowego

Nocne animacje 3 za nami! Repertuar filmowy pochodzący z programu The Best of O!PLA, który udostępniła Polska Animacja, przyciągnął do Wierzbna 36 małych i dużych widzów z Gminy Żarów. Starannie dobrane materiały filmowe, posiadały walory edukacyjne: (mówiły o przyjaźni, przygodzie, podstawowych wartościach etc), przez co uczestnictwo w „Nocnych animacjach”, było doskonałą formą na spędzenie piątkowego wieczoru.

Aby otrzymać okolicznościową nalepkę…

dzieci musiały przebrać się za postaci z kreskówek! Dlatego też podczas maratonu filmów animowanych, mogliśmy spotkać m.in.: postaci z komiksów Marvela, Strażaka Sama oraz bohaterów z „Psiego patrolu”. Prezentowane animacje, dzieci oglądały na krzesełkach, poduszkach oraz kocach. Nie zabrakło poczęstunku, który przygotowała Rada sołecka oraz psa, który pilnował porządku na sali kinowej.

Fundacja Inicjatywa B składa podziękowania dla koordynatora projektu – Zuzanny Urbanik, za przygotowanie świetlicy, działania promocyjne oraz fantastyczną atmosferę oraz dla Wojciecha Pawłowskiego za usługi transportowe. Do zobaczenia na Nocnych animacjach, już za rok w… ?

Jeśli chcesz aby maraton filmów animowanych zagościł w Twojej wiosce w roku 2020, skontaktuj się z Fundacją Inicjatywa B w celu uzyskania szerszych informacji na temat organizacji wydarzenia filmowego.