Fundacja Inicjatywa B

Moviesz Plener 3 pod chmurką

Moviesz Plener 3 pod chmurką

Po dwu letniej przerwie spowodowanej pandemią do Żarowa wróciło kino plenerowe, które Fundacja Inicjatywa B zorganizowała w ramach bardzo dostępnego projektu filmowego pt. „Moviesz Plener„. 3 lipca w żarowskim Parku Miejskim zaprezentowano 5 krótkometrażowych obrazów, z których tytuł najlepszego filmu, drogą głosowania publiczności zdobyła produkcja z Belgii pt. „Dobranoc„.

Cudzoziemiec z ghańskiego gangu otrzymuje zadanie zrekrutowania dzieci do wykonania pewnej ryzykownej roboty. Spędzając dzień z dwojgiem energicznych dzieciaków, Princem i Matildą, zaczyna kwestionować swoją postawę życiową.

10 lipca kolejne spotkanie w plenerze

Już 10 lipca Fundacja Inicjatywa B zaprasza na drugą odsłonę kina pod chmurką, w ramach której widzowie zobaczą kolejne festiwalowe filmy. Repertuar i czas projekcji znajduje się na stronie: www.inicjatywab.pl/movieszplener3. Dodatkiem do filmów będzie „Bar smak na kółkach” czyli food-truck z Kłodzka.

Informacje organizacyjne

Organizator: Fundacja Inicjatywa B. Partnerzy: Etiuda & Anima, Jacek Marczyński. Druk materiałów promocyjnych: Agencja Reklamowa Geospace.