Fundacja Inicjatywa B

4 Żarowskie gry bez prądu

4 Żarowskie gry bez prądu

4 Żarowskie gry bez prądu odbyły się 8 lutego 2019 roku, w Białym lokalu Jacka Marczyńskiego. Organizatorem czwartej edycji wydarzenia była Fundacja Inicjatywa B, która przy wsparciu wydawnictwa REBEL.pl przygotowała repertuar składający się z 17 gier planszowych

Ponadto, w ramach żarowskich gier bez prądu…

tworzyliśmy unikatowe pionki i figurki do gier planszowych za pomocą drukarki 3D, która cieszyła się dużym zainteresowaniem nie tylko dzieci, ale także ich rodziców. Trójwymiarowe modele, szybko znalazły nowych właścicieli – najmłodsi uczestnicy wydarzenia, pilnowali aby pionki trafiły do ich kolekcji. Ten element gier bez prądu, miał charakter pokazowy.

Dodatkowym punktem programu był wyjątkowy pokaz karciany, który wykonał Grzegorz Niczyporuk. Lokalny artysta pokazał, że karty można używać nie tylko do gry w wojnę czy tysiąca. Podczas występu czarował publiczność, unaoczniając niezwykłe techniki wykorzystywane przez profesjonalistów, którzy wiedzą jak obchodzić się z talią kart!

Fundacja Inicjatywa B, przeprowadziła także konkursy, w których nagrodami były trzy gry planszowe, ufundowane przez REBEL.PL. Podczas kilku godzin w 4 Żarowskich grach bez prądu wzięło udział 57 osób, za co dziękujemy! Cieszymy się także z faktu, że niektórzy z Państwa przynieśli ze sobą własne gry, aby dzielić się nimi z innymi graczami!