Rekrutacja głosów do Budki Nietelefonicznej Witolda Gombrowicza!

Rekrutacja głosów do Budki Nietelefonicznej Witolda Gombrowicza!

„Budka Nietelefoniczna” w kolejnej edycji posłuży do promocji twórczości i osobowości Witolda Gombrowicza, który decyzją Senatu RP będzie jednym z Patronów Roku 2024. Wchodząc do tematycznej instalacji odbiorca będzie mógł zapoznać się z życiem i działalnością pisarza oraz posłuchać wybranych fragmentów jego powieści, anegdot i faktów biograficznych, które przedstawione zostaną w ciekawej formie audialnej i wizualnej.

Treści opublikowane w „Budce Nietelefonicznej” powstaną w oparciu o dostępne materiały referencyjne dot. Witolda Gombrowicza i udział grupy wolontarystycznej, którą Fundacja Inicjatywa B zaangażuje w redagowanie, nagrywanie i wdrożenie wszystkich treści powstałych w ramach projektu i 120. rocznicy urodzin pisarza (1904-2024).

Rekrutacja zespołu lektorskiego potrwa do 31 lipca 2024 r. Audiodeskrypcja tekstów audio z udziałem lektorów będzie realizowana do 15 września 2024 r. Aby zgłosić się do udziału w projekcie: „Budka Nietelefoniczna – Witold Gombrowicz” należy wysłać zgłoszenie poprzez formularz znajdujący się na stronie: https://forms.gle/XMMuxWo7Npgwob2b7

Informacje organizacyjne: Organizator wydarzenia: Fundacja Inicjatywa B. Wydarzenie dofinansowano ze środków: Fundusz Regionu Wałbrzyskiego. Szczegóły o partnerach niebawem.

Share on
next post
Dodaj komentarz