Fundusz Regionu Wałbrzyskiego przyznaje dofinansowanie dla Fundacji Inicjatywa B

Fundusz Regionu Wałbrzyskiego przyznaje dofinansowanie dla Fundacji Inicjatywa B

Fundacji Inicjatywa B otrzymała dofinansowanie w wysokości: 2000,00 zł na działalność statutową. Dotację w ramach otwartego konkursu w 2023 roku przyznał Fundusz Regionu Wałbrzyskiego.

Dotacja zostanie przeznaczona na działalność statutową Fundacji Inicjatywa B, tj. na rozwój projektu: „Biblioteka Dziedzictwa Ziemi Żarowskiej” i dofinansowanie zakupu skanera Epson Perfection V850 Pro.

Zakup skanera Epson Perfection V850 Pro jest konieczny (do tej pory korzystaliśmy z urządzeń domowych) do dalszego rozwoju projektu „Biblioteki Dziedzictwa Ziemi Żarowskiej”, w ramach którego już pozyskaliśmy negatywy fotograficzne; czekające na konserwację i digitalizację. W związku z powyższym zachęcamy także Państwa do wsparcia projektu – jakże ważnego dla społeczności Ziemi Żarowskiej, która dzięki pracy NGO z Żarowa zyskuje nowe dane i pamiątki niezbędne do pielęgnowania tożsamości lokalnej i budowania świadomości mieszkańców gminy Żarów o przeszłości tego terenu. Jeśli chcesz wesprzeć zakup Epson Perfection V850 Pro, możesz to zrobić wchodząc na stronę Zrzutka.pl.

Share on
Dodaj komentarz