Wspieraj Fundację Inicjatywa B na Patronite.pl

Wspieraj Fundację Inicjatywa B na Patronite.pl

Fundacji Inicjatywa B stworzyła swój profil autora na stronie: www.patronite.pl, który od końca marca 2023 roku ma wspomagać żarowską organizację pozarządową w pozyskiwaniu funduszy na realizację działań statutowych.

Aby pomóc Fundacji Inicjatywa B realizować kolejne działania na terenie gminy Żarów, wystarczy wejść na stronę: www.patronite.pl/fundacjainicjatywab i wybrać jeden z siedmiu progów wsparcia finansowego. Kolejnym krokiem jest wybór sposobu płatności i realizacja subskrypcji.

Zespół Fundacji Inicjatywa B zachęca do powyższej, comiesięcznej formy wspierania projektów, wydarzeń i innych pomysłów, które dedykowane są dla dzieci, młodzieży i osób dorosłych, a które realizowane są w Żarowie!

Fundacja Inicjatywa B od 2014 roku tworzy projekty o charakterze artystycznym, edukacyjnym, historycznym, medialnym i społecznym. Nasza organizacja w sposób regularny i przemyślany, za pomocą tradycyjnych oraz nowatorskich rozwiązań projektuje bezpłatne wydarzenia dla dzieci, młodzieży, osób dorosłych i seniorów głównie na terenie gminy Żarów.

Działamy oddolnie angażując w pracę na rzecz krzewienia kultury, sztuki i lokalnej historii coraz większą liczbę osób. Dzięki regularnym inicjatywom, udało nam się zgromadzić wokół naszej organizacji ludzi, którzy głównie w formie wolontariatu budują szereg projektów jakże ważnych dla lokalnej społeczności. 

Pracujemy na wielu płaszczyznach, w wielu tematach i dla mnóstwa odbiorców. Naszym celem jest kreowane i rozwijanie autorskich inicjatyw w sposób jak najbardziej profesjonalny, dlatego też zachęcamy Cię do wsparcia Fundacji Inicjatywa B i bycia naszym PATRONEM!

Zapraszamy do odwiedzin naszych stron internetowych: www.inicjatywab.pl, www.bibliotekadziedzictwa.pl, www.lokalnakartka.pl

Share on
Dodaj komentarz