Wernisaż „Życie codzienne za czasów PRL w Żarowie”

Wernisaż „Życie codzienne za czasów PRL w Żarowie”

Fundacja Inicjatywa B zaprasza na wernisaż wystawy pt. Wernisaż Życie codzienne za czasów PRL w Żarowie”, który odbędzie się w Żarowskiej Strefie Wystawienniczej (ul. Armii Krajowej 22 w Żarowie – dawne EKO).

„Wernisaż fotografii, archiwaliów i gadżetów przedstawiających codzienne sytuacje, wydarzenia kulturalne, polityczne oraz „zakładowe” mieszkańców Żarowa za czasów „Polski Rzeczpospolitej Ludowej”. Krytykujecie PRL, czy wrócilibyście do tych czasów? – Zainteresowanych zapraszamy do obejrzenia naszej wystawy.

Otwarcie wystawy odbędzie się 18 marca 2023 roku o godz. 19.00. Po wernisażu ekspozycję będzie można oglądać do 30 kwietnia 2023 roku w każdy czwartek i niedzielę w godz. 17.00-20.00.

Informacje organizacyjne: Organizator: Fundacja Inicjatywa B. Sfinansowano ze środków Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach Rządowego Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich NOWEFIO na lata 2021-2030. Wsparcie merytoryczne i wykonawcze: Stowarzyszenie Labiryntarium.pl, Agencja Reklamowa Geospace. W wystawie wykorzystano kilka fotografii udostępnionych przez Muzeum Dawnego Kupiectwa w Świdnicy.

Regulamin wystaw organizowanych przez Fundację Inicjatywa B znajduje się na stronie: https://inicjatywab.pl/wp-content/uploads/2021/05/Fundacja-Inicjatywa-B-Regulamin-wystaw-i-wernisazy.pdf

Share on
Dodaj komentarz