Wernisaż „Praca w Dolnośląskich Zakładach Chemicznych ‘Organika’ w Żarowie”

Wernisaż „Praca w Dolnośląskich Zakładach Chemicznych ‘Organika’ w Żarowie”

Fundacja Inicjatywa B zaprasza na wernisaż wystawy pt. „Praca w Dolnośląskich Zakładach Chemicznych Organika w Żarowie”, który odbędzie się w Żarowskiej Strefie Wystawienniczej (ul. Armii Krajowej 22 w Żarowie – dawne EKO).

„Wernisaż archiwaliów, fotografii oraz wspomnień związanych z pracą w DZCH ma na celu unaocznienie relacji ogólnoludzkich i wykształconych w obrębie fabryki podsystemów, a także chwilowe odtworzenie wspólnoty byłych pracowników „Organiki”, których zapraszamy do obejrzenia naszej wystawy.”

Otwarcie wystawy odbędzie się 14 stycznia 2023 roku o godz. 19.00. Po wernisażu ekspozycję będzie można oglądać do 28 lutego 2023 roku w każdy czwartek i niedzielę w godz. 17.00-20.00.

Informacje organizacyjne: Organizator: Fundacja Inicjatywa B. Sfinansowano ze środków Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach Rządowego Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich NOWEFIO na lata 2021-2030. Wsparcie merytoryczne i wykonawcze: Stowarzyszenie Labiryntarium.pl, Agencja Reklamowa Geospace.

Regulamin wystaw organizowanych przez Fundację Inicjatywa B znajduje się na stronie: https://inicjatywab.pl/wp-content/uploads/2021/05/Fundacja-Inicjatywa-B-Regulamin-wystaw-i-wernisazy.pdf

Share on
Dodaj komentarz