Mydlany Park Festiwal 5

Mydlany Park Festiwal 5

Fundacja Inicjatywa B zaprasza na jeden z największych festiwali baniek mydlanych na Dolnym Śląsku, który odbędzie się 3 lipca 2022 roku w przestrzeni zabytkowego Parku Miejskiego w Żarowie! Za pomocą linek, sznurków, siatek i wytwornic – dendrologiczny park zamieni się ponownie w magiczną krainę, przepełnioną mnóstwem ulotnych tworów mydlanych. Ideą festiwalu jest integracja międzypokoleniowa oraz promocja aktywnego wypoczynku.

Mydlany Park Festiwal 5 składać się będzie z dwóch połączonych ze sobą modułów tj.: „rodzinny happening” i „piana party”, które odbędą się w godzinach: 16.00-20.00. Szczegółowy program festiwalu ulotnego piękna przedstawimy wkrótce.

Poza bańkami mydlanymi, w ramach festiwalu obecna będzie strefa gastronomiczna, którą wraz z festiwalowymi leżakami zainstalujemy pod Platanem. W tym obszarze będzie można zjeść, odpocząć i posłuchać muzyki płynącej ze sceny. W związku z powyższym Fundacja Inicjatywa B prowadzi rekrutację food-trucków oraz grup slow-food do obsługi wydarzenia pod kątem gastronomicznym. Aby zgłosić swoje stoisko na wydarzenie należy pobrać regulamin oraz wysłać kartę zgłoszeniową wg instrukcji znajdujących się w regulaminie.

Fundacja Inicjatywa B ogłasza nabór na wolontariat! Zostań wolontariuszem wydarzenia: Mydlany Park Festiwal 5, w ramach którego zdobędziesz wiedzę na temat: projektowania festiwalu, budowania programu, kontaktu z mediami, prowadzenia strony internetowej, produkcji płynu oraz obsługi wydarzenia w dniu festiwalu (obsługa stoisk bańkarskich, prowadzenie warsztatów, działalność informacyjna, montaż i demontaż sprzętu technicznego, kontakt z gośćmi festiwalu itp.). Proponujemy pracę w kreatywnym zespole Fundacji Inicjatywy B, stosowne referencje oraz unikalną wiedzę na temat baniek! Aby zgłosić się na wolontariat należy wypełnić formularz zgłoszeniowy, który znajduje się na stronie: bit.ly/3MwoPzO.

Wszystkie informacje na temat festiwalu można znaleźć na stronie: www.inicjatywab.pl/mydlanyparkfestiwal5

Share on
Dodaj komentarz