Plenerowe spotkanie autorskie z Karoliną Salwowską z promocją książki „Black Star”

Plenerowe spotkanie autorskie z Karoliną Salwowską z promocją książki „Black Star”

Fundacja Inicjatywa B zaprasza na „Plenerowe spotkanie autorskie z Karoliną Salwowską z promocją książki „Black Star”, które odbędzie się na terenie restauracji „Żarówka” (ul. Armii Krajowej 1D) w Żarowie.

Fundacja Inicjatywa B zaprasza na plenerowe spotkanie autorskie z Karoliną Salwowską – żarowianką, autorką dwóch książek o tematyce fantasy oraz plastyczką zgłębiającą sekrety baśni i mitów, które mają swój wydźwięk w działaniach literackich i graficznych. Podczas spotkania autorskiego uczestnicy wydarzenia będą mogli wybrać przynależność do (nie)realnych frakcji, porozmawiają z Karoliną Salwowską o jej twórczości, wezmą udział w dyskusji o książce „Black Star” oraz spróbują poczęstunku inspirowanego fabułą powieści.

Świat może wydawać się szary i nudno normalny, gdy patrzymy na niego przez okno codzienności. Jednak co jeśli Ci wyznam, że tak naprawdę poza granicami wzroku i słuchu zwykłych ludzi kryją się baśniowe stworzenia, przerażające potwory i tajemnicze legendy? Rozłóż skrzydła i wleć w meandry zagadek i tajemnic kryjących się za woalem kłamstw z pozoru zwykłej dziewczyny. Hayan uczy się w Akademii Pierwszego Przyjęcia, jednak wie, że w zupełności nie pasuje do otaczających ją ludzi. Poznając przyjaciół stara się dopasować do grupy, jednak nie może zapomnieć o tym kim jest i o demonach przeszłości, które nękają ją od lat. Skazana na wieczną ucieczkę i walkę musi stawić czoło groźnym przeciwnikom i ochronić to co jest jej drogie.

Organizatorzy: Fundacja Inicjatywa B, Żarówka, Potoczni. Wsparcie organizacyjne: Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Żarowie. Patronat: Samowydawcy.pl, GoMedia-Art. Druk materiałów promocyjnych: Agencja Reklamowa Geospace.

Share on
Dodaj komentarz