6. Żarowskie gry bez prądu

6. Żarowskie gry bez prądu

Fundacja Inicjatywa B zaprasza fanów planszówek na 6. edycję „Żarowskich gier bez prądu”, która odbędzie się 4 lutego 2022 roku w Żarowie! Repertuar wydarzenia jest bardzo ciekawy i przeznaczony dla graczy w różnym wieku. Uczestnicy projektu (dzieci, młodzież i osoby dorosłe; pojedyncze osoby oraz rodzinno-przyjacielskie zespoły) będą mogli zagrać w gry planszowe, karciane, a także manualne, które zdobyły liczne nagrody i wyróżnienia międzynarodowe.

Podczas rodzinnych rozgrywek udostępnionych zostanie również kilkanaście egzemplarzy gry: „Archiwalne memory o Żarowie”, która oparta jest na znanym systemie pamięciowym. Więcej na temat lokalnej gry planszowej można przeczytać w relacji z ubiegłorocznej premiery.

Poniżej przedstawiamy listę dostępnych w dniu wydarzenia gier wchodzących w skład fundacyjnego Game Roomu:

Przed rozpoczęciem 6. edycji „Żarowskich gry bez prądu”, zapoznaj się z regulaminami gier, które wytłumaczą zasady oraz sprawią, że szybko pokonasz potencjalnych rywali.

Wydarzenie organizowane jest zgodnie z obowiązującymi normami sanitarno-epidemiologicznymi. Partnerem głównym wydarzenia jest: REBEL.PL.

Miejsce: Żarów (Czarna sala – Bar u Marina)
Adres: ul. Dworcowa 2A
Data: 4 lutego 2022
Czas: 18:00-22:00

Share on