Podsumowanie roku 2021 w Fundacji Inicjatywa B

Podsumowanie roku 2021 w Fundacji Inicjatywa B

W 2021 roku Fundacja Inicjatywa B prowadziła działalność statutową, która skupiła się wokół: kolejnych projektów związanych z animacją i promocją lokalnej historii, budowy „Żarowskiego Wolontariatu„, organizacji wydarzeń artystycznych, edukacyjnych, filmowych oraz miejskich.

W 2021 roku żarowska organizacja pozarządowa pozyskała: 68.200 z dotacji od ogólnopolskich instytucji (Fundacja „PZU”, Narodowy Instytut Dziedzictwa”) oraz 6.655 zł z budżetu lokalnych przedsiębiorstw, firm, stowarzyszeń i darowizn od osób prywatnych.

Poniżej przedstawiamy, krótki opis najprawdopodobniej wszystkich działań, które zrealizowaliśmy w 2021 roku:

Wspomnieć warto również o kontynuacji projektu „Biblioteka Dziedzictwa Ziemi Żarowskiej”, który prowadzimy wspólnie ze Stowarzyszeniem Labiryntarium.pl oraz o rozwijającym się „Żarowskim Wolontariacie” w ramach którego uczestniczyło ponad 160 społeczników!

Fundacja Inicjatywa B składa podziękowania wszystkim partnerom, wolontariuszom oraz mecenasom kultury za współpracę! Dobrze, że jesteście z Nami.

Tomasz Nycz

Wszystkie powyższe działania prowadzone były przez zespół Fundacji Inicjatywa B i wymienionych powyżej Partnerów. Pełna specyfikacja zrealizowanych wydarzeń znajduje się w naszym kalendarzu. Relacje fotograficzno-filmowe można zobaczyć w naszej galerii.

Sprawdźcie Nasze profile w mediach społecznościowych:

Szczegółowe relacje filmowe, fotograficzne i dźwiękowe ze wszystkich projektów, które udało się Nam stworzyć w roku 2021, można oglądać i słuchać w mediach społecznościowych:

Share on
Dodaj komentarz