Wolontariat. Wspólnie dla skweru

Wolontariat. Wspólnie dla skweru

Fundacja Inicjatywa B w ramach programu: „Biblioteka Dziedzictwa. Kontynuacje”, który został dofinansowany przez Narodowy Instytut Dziedzictwa zaprasza na: „Wolontariat. Wspólnie dla skweru”. Międzypokoleniowe działania wolontarystyczne odbędą się na skwerze C. Kulmiza w Żarowie, który znajduje się przy ul. Krasińskiego. W ramach spotkania zasadzimy cebulki wiosennych kwiatów tj. żonkile, krokusy oraz tulipany, wyplewimy rabaty, wykosimy trawnik i razem zastanowimy się nad kolejnymi działaniami „Żarowskiego Wolontariatu”.

Aby wziąć udział w wydarzeniu wolontarystycznym, które zostało zaplanowany na 16 października o godz. 12.00 należy wysłać zgłoszenie na adres: wezmeudzial@inicjatywab.pl. W treści wiadomości prosimy podać: imię i nazwisko oraz numer kontaktowy.

Klauzula informacyjna: Administratorem danych osobowych jest Fundacja Inicjatywa B, ul. Armii Krajowej 2/1, 58-130 Żarów. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie na podstawie art.6 ust.1 lit. a. RODO, tj. wyrażenia zgody na przetwarzanie danych w związku z przeprowadzeniem zadań realizowanych przez Fundację Inicjatywa B. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celach związanych z działaniami projektu: „Wolontariat. Wspólnie dla skweru” i nie będą przekazywane podmiotom zewnętrznym za wyjątkiem sytuacji przewidzianych przepisami prawa. Dane osobowe umieszczane będą na portalu społecznościowym Facebook i Instagram oraz na stronie internetowej: www.inicjatywab.pl, które znajdują się na serwerach umieszczonych poza granicami Unii Europejskiej. Dane osobowe przechowywane będą do czasu wycofania zgody na ich przetwarzanie a ich podanie ma charakter dobrowolny. Osobom udostępniającym dane osobowe przysługują prawa: dostępu do danych, sprostowania danych, usunięcia danych, ograniczenia przetwarzania danych, przeniesienia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. W każdym momencie można także wycofać zgodę na przetwarzanie danych, przy czym cofnięcie zgody nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed wycofaniem.

Projekt został dofinansowany przez Narodowy Instytut Dziedzictwa w programie „Wspólnie dla Dziedzictwa”. Beneficjentem i organizatorem projektu jest Fundacja Inicjatywa B.

Share on
Dodaj komentarz