Siłownie zamknięte? Wolontariat na skwerze C. Kulmiza

Siłownie zamknięte? Wolontariat na skwerze C. Kulmiza

Fundacja Inicjatywa B zaprasza mieszkańców Gminy Żarów do uczestnictwa w wolontariacie na rzecz skweru C. Kulmiza pt. Siłownie zamknięte? Wolontariat na skwerze C. Kulmiza.

Po pierwszych działaniach społecznych tj. Wolontariat na skwerze C. Kulmiza, w ramach których udział wzięło kilkunastu mieszkańców Gminy Żarów, przyszła pora na kolejne spotkanie wolontarystyczne.

Tym razem na skwerze przy ul. Krasińskiego w Żarowie czeka nas wyzwanie! 45 ton kompostu musimy rozplantować na wyznaczone strefy rabat. – Czy jest to konieczne? Kompost wzbogaca glebę w próchnicę, zwiększa żyzność gleby, zwiększa jej pojemność wodną i powietrzną. Sprawia, że gleba staje się przewiewna i pulchna. Zapewni wzrost i rozwój roślin, które pojawią się już niebawem!

Praca w grupie wolontariuszy na skwerze dostarczy sporą dawkę witaminy D, poprawi nasze samopoczucie i sylwetkę – dobroczynny wpływ akcji Siłownie zamknięte? Wolontariat na skwerze C. Kulmiza, odczujemy w obszarze rąk oraz pleców. Prace będą prowadzone zgodnie z obowiązującymi normami sanitarno-epidemiologicznymi.

Aby wziąć udział w wolontariacie na rzecz skweru C. Kulmiza wystarczy wysłać zgłoszenie na adres: wezmeudzial@inicjatywab.pl.

W treści wiadomości prosimy podać: imię i nazwisko, numer telefonu / e-mail, wiek oraz deklaracje sprzętowe (jeśli masz grabki, łopaty, taczki, rękawiczki etc., koniecznie nas o tym poinformuj).

W odpowiedzi na zgłoszenie otrzymasz: potwierdzenie przyjęcia do jednej z grup zadaniowej, kontakt do koordynatora działań, a po wykonanej pracy certyfikat i referencje. Liczba miejsc jest ograniczona i wynosi 20 osób. W przypadku pytań lub wątpliwości zachęcamy do kontaktu e-mailowego. Wysłanie e-mail-zgłoszenia oznacza zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

Klauzula informacyjna: Administratorem danych osobowych jest Fundacja Inicjatywa B, ul. Armii Krajowej 2/1, 58-130 Żarów. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie na podstawie art.6 ust.1 lit. a. RODO, tj. wyrażenia zgody na przetwarzanie danych w związku z przeprowadzeniem zadań realizowanych przez Fundację Inicjatywa B. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celach związanych z działaniami projektu: „Siłownie zamknięte? Wolontariat na skwerze C.Kulmiza” i nie będą przekazywane podmiotom zewnętrznym za wyjątkiem sytuacji przewidzianych przepisami prawa. Dane osobowe umieszczane będą na portalu społecznościowym Facebook i Instagram oraz na stronie internetowej: www.inicjatywab.pl, które znajdują się na serwerach umieszczonych poza granicami Unii Europejskiej. Dane osobowe przechowywane będą do czasu wycofania zgody na ich przetwarzanie a ich podanie ma charakter dobrowolny. Osobom udostępniającym dane osobowe przysługują prawa: dostępu do danych, sprostowania danych, usunięcia danych, ograniczenia przetwarzania danych, przeniesienia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. W każdym momencie można także wycofać zgodę na przetwarzanie danych, przy czym cofnięcie zgody nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed wycofaniem.

Miejsce: Skwer im Carla Kulmiza
Adres: ul. Krasińskiego, 58-130 Żarów
Data: 10 kwietnia 2021
Czas: 10.00-16.00

Organizatorzy: Fundacja Inicjatywa B, Gmina Żarów, Polska Ceramika Ogniotrwała Żarów Sp z o.o.. Koordynacja prac dla Fundacji Inicjatywa B: Agnieszka Feszter oraz Monika Bogusz.

Share on
Dodaj komentarz