Konkurs na wiersz, z parasolką lub bez

Konkurs na wiersz, z parasolką lub bez

Fundacja Inicjatywa B zaprasza do uczestnictwa w kolejnym działaniu animacyjnym wokół żarowskiej Nagiej Panny, która została odnowiona przez dwie żarowskie organizacje pozarządowe w 2019 roku.

„Konkurs na wiersz, z parasolką lub bez” to propozycja dla dzieci, młodzieży i osób dorosłych. Aby wziąć udział w konkursie należy napisać autorski (krótki lub długi, rymowany lub nie) wiersz o „Nagiej Pannie” z Żarowa.

Do wygrania w konkursie literackim są 3 figurki żarowskiej rzeźby (za 1, 2, 3 miejsce) wydrukowane za pomocą fundacyjnych drukarek 3D. Aby zdobyć rzeźbę o wysokości: 10 cm (bez parasolki) lub 14 cm (z parasolką), wystarczy napisać wiersz, wkleić go w komentarzach na Facebooku pod opublikowanym plakatem i uzyskać najwięcej reakcji-lajków pod swoim wierszem od znajomych. 3 najlepsze wiersze zostaną również przedstawione w przestrzeni miejsciej tuż obok „Nagiej Panny”

Swoje próby literackie można również wysyłać drogą e-mail na adres: wezmeudzial@inicjatywab.pl. W treści wiadomości prosimy o podania imienia i nazwiska oraz numeru telefonu do kontaktu.

Wiersze publikujemy na: Facebooku (tu link do plakatu) do 15.12.2020

Autor modelu: Krzysztof Ebing. Model parasolki: Wojciech Majstrzyk. Wydruk za pomocą drukarki 3D: Fundacja Inicjatywa B.

Share on
One Reply to “Konkurs na wiersz, z parasolką lub bez”
Dodaj komentarz