Narodowy Instytut Dziedzictwa zaprezentuje Inicjatywę B na 8. Targach CSR

Narodowy Instytut Dziedzictwa zaprezentuje Fundację Inicjatywa B na 8. Targach CSR

Fundacja Inicjatywa B zostanie zaprezentowana przez Narodowy Instytut Dziedzictwa podczas wydarzenia: 8. Targi CSR (#TargiCSR), które pierwszy raz odbędą się w formule wirtualnej.

W dniach 5-9 października 2020 roku Narodowy Instytut Dziedzictwa zaprezentuje metody i możliwe pola do współdziałania biznesu i społeczności lokalnych polecając m.in. projekty, których organizatorem jest Fundacja Inicjatywa B.

Pokazanie zabytkowej siedziby czy linii produkcyjnej to wyraz dumy i dbałości o historię przedsiębiorstwa i jego roli w rozwoju okolicy, pozwalający na tworzenie nowych więzi między przedsiębiorstwem, a mieszkańcami. Zaproszenie młodzieży do pomocy przy tworzeniu wystawy o historii firmy to jedna z wielu metod współpracy ze szkołą, gminnym ośrodkiem kultury czy rodzinami pracowników. Dbałość o dziedzictwo miejscowości, wspólne realizowanie projektów w tym zakresie to żywa obecność przedsiębiorcy w sprawach lokalnej wspólnoty. Pokażemy, jak prowadzić takie działania i jak znaleźć partnerów oraz pomysły na przydatne projekty.

Narodowy Instytut Dziedzictwa

Zapraszamy na wirtualne stoisko Narodowego Instytutu Dziedzictwa – www.odpowiedzialnybiznes.pl/targicsr/wystawcy/narodowy-instytut-dziedzictwa.

Sprawdź szczegółowe informacje o udziale Narodowego Instytutu Dziedzictwa w 8 edycji „Targów CSR”.

Share on
One Reply to “Narodowy Instytut Dziedzictwa zaprezentuje Inicjatywę B na 8. Targach CSR”
Dodaj komentarz