Retrospekcja. Robimy zdjęcia z konikiem

Retrospekcja. Robimy zdjęcia z konikiem

Starsi mieszkańcy Żarowa posiadają zdjęcia z konikiem Józefa Babica, który poza zakładem fotograficznym „wędrował” po mieście pozując do zdjęć.19 sierpnia z okazji Światowego Dnia Fotografii oraz 101. rocznicy urodzin żarowskiego fotografa, moda na fotki z konikiem powróci do Żarowa.

Fundacja Inicjatywa B zaprasza młodszych i starszych mieszkańców Gminy Żarów do uczestnictwa w happeningu fotograficznym, podczas którego osoby zainteresowane będą mogły zrobić sobie zdjęcie z innym konikiem. Fotografie wykonywane będą za pomocą aparatu typu polaroid, dlatego od razu trafią w ręce osób pozujących.

Aby upamiętnić działalność dokumentacyjną Józefa Babica, z okazji 101. rocznicy jego urodzin jesteśmy gotowi wykonać 101 polaroidów, z których jeden może być Twój!

Jeśli w Twoim albumie rodzinnym znajdują się zdjęcia z konikiem Józefa Babica, zabierz je ze sobą. Udostępniając do skanowania takie fotografie pomożesz rozwijać Cyfrowe Archiwum Ziemi Żarowskiej, które prowadzi Stowarzyszenie Labiryntarium.pl. Zdjęcia należy włożyć do koperty podając imię i nazwisko oraz numer kontaktowy. Po zeskanowaniu fotografii organizator projektu odda je właścicielowi.

Udział w happeningu pt. Retrospekcja. Robimy zdjęcia z konikiem oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest Fundacja Inicjatywa B, ul. Armii Krajowej 2/1, 58-130 Żarów. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie na podstawie art.6 ust.1 lit. a. RODO, tj. wyrażenia zgody na przetwarzanie danych w związku z przeprowadzeniem zadań realizowanych przez Fundację Inicjatywa B. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celach związanych z działaniami projektu: Retrospekcja. Robimy zdjęcia z konikiem i nie będą przekazywane podmiotom zewnętrznym za wyjątkiem sytuacji przewidzianych przepisami prawa. Dane osobowe umieszczane będą na portalu społecznościowym Facebook i Instagram oraz na stronie internetowej: www.inicjatywab.pl, które znajdują się na serwerach umieszczonych poza granicami Unii Europejskiej. Dane osobowe przechowywane będą do czasu wycofania zgody na ich przetwarzanie a ich podanie ma charakter dobrowolny. Osobom udostępniającym dane osobowe przysługują prawa: dostępu do danych, sprostowania danych, usunięcia danych, ograniczenia przetwarzania danych, przeniesienia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. W każdym momencie można także wycofać zgodę na przetwarzanie danych, przy czym cofnięcie zgody nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed wycofaniem.

Miejsce: Żarów
Adres: ul. Mickiewicza, 58-130 Żarów
Data: 19.08.2020
Czas: 15.00-19.00

Organizator: Fundacja Inicjatywa B. Partner: Ślężański Ośrodek Kultury.

Share on
Dodaj komentarz