Tylko liście mogą leżeć w parku. Sprzątamy Park miejski w Żarowie

Tylko liście mogą leżeć w parku. Sprzątamy Park miejski w Żarowie

Fundacja Inicjatywa B w ramach projektu #PARK51, zaprasza chętnych mieszkańców Gminy Żarów do uczestnictwa w akcji społecznej pt. „Tylko liście mogą leżeć w parku”. Wspólnie posprzątamy przestrzeń zabytkowego parku, który jest zielonymi płucami miasta, miejscem rekreacji wielu mieszkańców gminy oraz punktem turystycznym na mapie Dolnego Śląska.

Zgodnie z obowiązującymi zasadami bezpieczeństwa postaramy się pozbierać wszystkie puszki, butelki, kapsle, papierki oraz inne śmieci, które znajdują się pod ławkami, obok pojemników na odpady oraz w części zalesionej.

Urząd Miejski w Żarowie zadeklarował przekazanie rękawiczek oraz worków na śmieci, jednak to w naszych rękach zależy powodzenie projektu, dlatego zabierz ze sobą maseczkę ochronną lub przyłbicę i przyjdź do parku 6 czerwca, aby pomóc nam oczyścić Park miejski w Żarowie z ludzkiej głupoty. Worki na śmieci, po akcji społecznej zostaną zabrane przez firmę sprzątającą, a następnie wywiezione w miejsce składowania odpadów.

Ze względu na ograniczenia związane z COVID-19, zapraszamy 15 chętnych osób, które zachowując dystans społeczny pomogą posprzątać Park miejski w Żarowie wg określonego planu!

Aby wziąć udział w akcji wystarczy wysłać zgłoszenie na adres: wezmeudzial@inicjatywab.pl. W treści wiadomości prosimy o podanie imienia i nazwiska, wieku oraz numeru telefonu. Liczba miejsc jest ograniczona! Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania lub przeniesienia terminu wydarzeń ze względu na niewystarczającą ilość zapisanych osób.

W przypadku osób małoletnich wymagana jest zgodna od rodziców/opiekunów prawnych. Zgodę można pobrać z: https://inicjatywab.pl/o-fundacji/ („Zgoda dla dzieci”).

Miejsce: Park miejski w Żarowie
Adres: ul. Zamkowa, 58-130 Żarów
Data: 6 czerwca 2020
Czas: 16:00-19:00

Organizator: Fundacja Inicjatywa B. Partner: Urząd Miejski w Żarowie. Szczegółowe informacje można znaleźć na Facebooku/ oraz https://inicjatywab.pl/park-51/

Share on
Dodaj komentarz